Асоціація хірургів України > Вітання із міжнародним днем операційної медичної сестри!

Вітання із міжнародним днем операційної медичної сестри!

15 лютого, починаючи з 2009 року, люди по всій Європі відзначають День вшанування операційної медичної сестри. Ініціатива Європейської асоціації медсестер створити професійне свято була позитивно зустрінута, тому свято активно відзначається сьогодні. 

Медична сестра в операційному кабінеті – це не тільки допомога та опора хірурга, здавалося б, головної людини під час операції, але й підтримка та увага до кожної деталі. Професіонал цієї спеціальності повинен мати достатній рівень знань з усіх розділів медицини, а також психології, швидку реакцію та задовільну фізичну форму. Медсестра в операційній є помічником та підтримкою хірурга, вона задає ритм роботі та створює необхідні умови для роботи майстра. Також у її віданні – надання першої медичної допомоги, спілкування з родичами хворого, підготовка хворого до операції та післяопераційний догляд.


Сестринська справа в операційній - це спеціалізована область, в якій медсестри надають якісну допомогу пацієнтам до, під час та після операції. Персонал в операційній не тільки працює з людьми і допомагає їм: вони дійсно можуть зосередитися на одному пацієнті за раз, готуючи їх, забезпечуючи їхню безпеку під час операції та допомагаючи їм.


У день професійного свята бажаємо всім операційним сестрам здоров’я, щастя, сімейного затишку. Нехай у Ваших серцях завжди буде радість і весна, мир і спокій!


З повагою,
Правління ГО “Асоціація хірургів України”
Вітання із міжнародним днем операційної медичної сестри!