Асоціація хірургів України > Вітаємо із ювілеєм Цимбалюка Віталія Івановича!

Вітаємо із ювілеєм Цимбалюка Віталія Івановича!

Сьогодні, 26 січня, святкує свій 75-річний  ювілей Президент НАМН України, доктор медичних наук, професор, академік Віталій Іванович Цимбалюк.
Правління ГО «Асоціація хірургів України» щиросердно вітає вельмишановного Віталія  Івановича з ювілеєм!

Вітаємо із ювілеєм Цимбалюка Віталія Івановича!

Ви знані як високоорганізована та надзвичайно відповідальна людина, видатний вчений, організатор та керівник, умілий фахівець своєї справи, якому під силу вирішити будь-які завдання. Ваша енергійність, працьовитість, душевність і людяність привертають до Вас однодумців, соратників, що працюють з Вами віддано і натхненно, тих, кому можете довіряти, та нових надійних друзів.

Чимало пройдено років, але ще більше їх попереду. Тому щиро зичимо Вам міцного здоров’я, щастя й благополуччя. Нехай кожен день наповнюється радістю та щастям від досягнутого, від здійснення планів і задумів, від можливості нести людям добро, об’єднувати навколо себе зростаюче коло однодумців і друзів, а також творчої наснаги у відповідальній роботі на благо держави!

Нехай же все, чого Ви досягли до цього дня, стане міцною основою для майбутніх звершень: нехай щасливою буде Ваша сім’я, блискуче складається кар’єра, життя радує приємними сюрпризами. Нехай вистачить сил, мудрості та енергії на втілення всього, про що мріялося і чого забажається в майбутньому.

Хай цей прекрасний день народження принесе Вам здійснення заповітних бажань, а всі намічені цілі збудуться!

Вітаємо із ювілеєм Цимбалюка Віталія Івановича!