Асоціація хірургів України > Вітаємо із 60-річчям Усенка Олександра Юрійовича!

Вітаємо із 60-річчям Усенка Олександра Юрійовича!

Сьогодні відмічає 60-річний ювілей Голова Асоціації хірургів України, директор ДУ “Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова” НАМН України, доктор медичних наук, професор, академік НАМН України,  лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки   Олександр Юрійович Усенко.

Вітаємо із 60-річчям Усенка Олександра Юрійовича!

Хірург, лікар, вчений, керівник, наставник, громадський діяч. Людина, яка завжди прийде на допомогу, дасть добру пораду та коли треба, по батьківські пожурить. Людина, яка життя та здоров’я пацієнта, захист та благополуччя медичної спільноти ставить в своєму житті на перше місце.

60 років- рубіж? Чи час підводити підсумки? Можливо, для когось, але не для академіка Олександра Усенко. Розбудова хірургічної служби, формування системи професійного та соціального захисту медиків, розробка нових стандартів надання хірургічної та трансплантаційної допомоги і багато іншого в планах нашого ювіляра.

Шановний Олександре Юрійовичу, дозвольте привітати Вас, та від щирого серця побажати здійснення запланованого! Мирного та переможного неба над головою, міцного здоров’я та творчого довголіття.  Нехай завжди Вас супроводжує вдача,  зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких, повагою та шаною колег! 

Вітаємо із 60-річчям Усенка Олександра Юрійовича!