Асоціація хірургів України > Вітаємо із 60-річчям Ткаченка Олександра Анатолійовича!

Вітаємо із 60-річчям Ткаченка Олександра Анатолійовича!

Сьогодні, 26 травня 2022 року, відзначає свій 60-річний ювілей Ткаченко Олександр Анатолійович- головний лікар КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги».

Вітаємо із 60-річчям Ткаченка Олександра Анатолійовича!

Ткаченко Олександр Анатолійович після закінчення (з відзнакою, Ленінський стипендіат)  Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця в 1986 році навчався в клінічній ординатурі на кафедрі загальної хірургії лікувального факультету вищевказаного медичного інституту з 1986 по 1988 рік. З квітня 1989 року працював лікарем-хірургом Київського міського центру хірургії печінки, жовчних проток та підшлункової залози (Київська міська клінічна лікарня №10). У 1995 році призначений завідуючим  хірургічним  відділенням цієї  ж  лікарні, цього  центру.  У 2000 році переведений до Центральної міської клінічної лікарні м. Києва на посаду заступника головного лікаря з хірургії. У 2005 році призначений на посаду головного лікаря Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. З 1998 року по 2016 рік перебував на посаді головного хірурга м. Києва. За роки роботи проявив себе талановитим організатором та здібним вченим (має більше 60 друкованих наукових робіт, винаходів та патентів). За ініціативи та активної організаторської діяльності на посаді головного хірурга м. Києва та головного лікаря КМКЛШМД в діяльність хірургічної служби були впроваджені сучасні хірургічні технології лікування хворих та травмованих, що дозволило значно покращити (на рівні європейських показників) результати роботи хірургічної служби м. Києва та КНП “КМКЛШМД”. Незважаючи на великий об’єм адміністративної та господарчої діяльності, яких вимагає посада головного лікаря, активно займається лікувальною роботою, постійно оперує найскладніші хірургічні випадки як в лікарні швидкої медичної допомоги, так і в інших медичних закладах м. Києва та України. Особисто Ткаченко О.А. щорічно виконує більше 200 складних оперативних втручань. Постійно підвищує  свою професійну кваліфікацію. 

За роки трудової діяльності в лікарні проявив себе як зрілий спеціаліст, здібний організатор, з високим професійним рівнем і почуттям громадського обов’язку В 2011 році присвоєно почесне звання «Заслужений лікар» В 2012 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Хірургічне лікування хворих на ускладнену пухлину органів гепатопанкреатодуоденальної зони».

Користується великою повагою серед працівників лікарні, пацієнтів.

Очолюваний Ткаченко О.А. колектив займає активну громадянську позицію: приймав активну участь в наданні лікувальної та діагностичної допомоги учасникам Революції Гідності, наразі безвідмовно  допомагає  учасникам бойових дій на Сході України.

Від імені Правління ГО «Асоціація хірургів України» сердечно вітаємо зі святом! Щиро зичимо Вам, вельмишановний Олександре Анатолійовичу, міцного здоров’я, професійних успіхів, безмежної енергії та наснаги  в усіх Ваших добрих справах і нових починаннях! Нехай Вашими незмінними супутниками на життєвому шляху завжди будуть любов, вдача та гарний настрій! Доброго Вам здоров’я, щастя, родинного тепла і благополуччя!

Вітаємо із 60-річчям Ткаченка Олександра Анатолійовича!