Асоціація хірургів України > Вітаємо із 60-річчям Костилєва Михайла Володимировича!

Вітаємо із 60-річчям Костилєва Михайла Володимировича!

Сьогодні відмічає 60-річний ювілей Голова виконавчого комітету ГО «Асоціація хірургів України», заступник директора з наукової роботи ДУ “Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова” НАМН України, керівник відділу променевої та функціональної діагностики, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Костилєв Михайло Володимирович!

Лікар, вчений, керівник, наставник. Людина, яка завжди прийде на допомогу та дасть добру пораду. Людина, яка життя та здоров’я пацієнта, захист та благополуччя медичної спільноти ставить в своєму житті на перше місце.

Вітаємо із 60-річчям Костилєва Михайла Володимировича!

Від імені Правління ГО «Асоціація хірургів України» сердечно вітаємо зі святом! Щиро зичимо Вам, вельмишановний Михайле Володимировичу, міцного здоров’я, професійних успіхів, безмежної енергії та наснаги  в усіх Ваших добрих справах і нових починаннях! Нехай Вашими незмінними супутниками на життєвому шляху завжди будуть любов, вдача та гарний настрій! Доброго Вам здоров’я, щастя, родинного тепла і благополуччя!

Вітаємо із 60-річчям Костилєва Михайла Володимировича!