Асоціація хірургів України > Регіональні підрозділи > Асоціація хірургів Вінницької області

Асоціація хірургів Вінницької області

1.      Голова та секретар регіонального осередку Асоціації та їх контактиГолова осередку Шапринський Володимир Олександрович, 7.04.1956р.н.Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, завідувач кафедри хірургії №1 з курсом урології доктор медичних наук, професор,моб. телефон 0504450085. Shaprinskiy@rambler.ru; Shaprynsky@gmail.comСекретар осередку – Білощицький Володимир Францевич,Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І.Пирогова, завідувач абдомінальним хірургічним відділенням,моб. телефон 0504432213 .biloshvol@ukr.net 
2.      Кількість членів регіонального осередку Асоціації279 осіб. Серед них:  докторів наук – 11; кандидатів наук – 35.
3.      Середній вік членів регіонального осередку Асоціації.48 років.
4.      Кількість членів за звітній період, що вибули/прийняті до осередку.Кількість прийнятих за звітний період – 2Кількість членів в осередку, що вибули – 12. (виїхали-6,вийшли на пенсію-4,померли-2). 
5.      Кількість проведених засідань/наукових заходів тощо в т.ч. з іншими профільними Асоціаціями8, в т.ч. 3 засідання з профільними асоціаціями (судинної, проктології, комбустіології). Також були запрошені провідні фахівці з інституту хірургії: проф. Лаврик А.С., проф. Чернуха Л.М. ,  з КМАПО професор Фелештинський Я.П., проф. Гудзь І.М.(Івано-Франківськ).
6.      Участь регіонального осередку в плануванні науково-дослідних робіт вищих навчальних закладівБезпосередньо участь в плануванні наукових дослідних робіт вищих навчальних закладів  осередок не бере. Проте члени осередку (професори) приймають участь в плануванні наукових робіт в Вінницькому національному медичному університеті, хід виконання яких заслуховується на чергових засіданнях осередку.  
7.      Участь в наукових конференціях, симпозіумах, з’їздахЧлени Вінницького осередку достатньо широко приймали участь в наукових форумах та науково-практичних конференціях з доповідями в тому числі і закордонних:Вінниця (сучасні досягнення ендоскопічної хірургії -1 березня 2019р); Харків (актуальні питання хірургії-3-4 квітня); Київ (діагностика та лікування шлунково-кишкових кровотеч- 13вересня); Гамбург (Європейський герніологічний форум- 12 вересня);  Чернівці ( 2-й Буковинський хірургічний форум-3-4 жовтня); Київ -(сучасні технології в лікуванні гриж живота14-15 листопада);Вінниця (мутидисциплінарні аспекти в хірургії, урології, гінекології  23 листопада). 
8.      Планування наукових заходів на наступний рікНа 2020 рік планується науково-практична конференція  та щомісячні засідання асоціації ( за виключенням літніх місяців). 
9.      Основні напрямки роботи регіонального осередку Асоціації (з вказівкою відповідних рішень):·        організаційно-методична;·        науково-практична.Напрямок роботи регіонального осередку асоціації багатопрофільний – це і підвищення професійного та наукового рівня членів асоціації, сприяння у практичну діяльність новітніх методів надання хірургічної допомоги населенню Вінницької області, сприяння  виконання рішень уряду, рішень колегії і наказів Міністерства охорони здоров’я та АМН України.