Асоціація хірургів України > Регіональні підрозділи > Асоціація хірургів Тернопільської області

Асоціація хірургів Тернопільської області

1.     Голова та секретар регіонального осередку Асоціації та їх контактиГолова – проф. Дзюбановський І.Я., секретар – к.мед.н. Продан А.М. (067-712-01-99) 
2.     Кількість членів регіонального осередку Асоціації111
3.     Середній вік членів регіонального осередку Асоціації.40
4.     Кількість проведених засідань/наукових заходів тощо в т.ч. з іншими профільними Асоціаціями4
5.     Участь регіонального осередку в плануванні науково-дослідних робіт вищих навчальних закладів Члени Асоціації є співавторами – виконавцями планової міжкафедральної науково-дослідної роботи медичного університету «Оптимізація хірургічного лікування хворих з гострою і хронічною патологією органів черевної порожнини з використанням програми FAST TRUCK SURGERY. 
6.     Участь в наукових конференціях, симпозіумах, з’їздахЗдобутки клінічної та експериментальної медицини (2019 рік); Буковинський хірургічний форум (25-26.10.2019); Актуальні проблеми герніології (14-15.11.2019), І Галицький хірургічний форум (24.01.2019). 
7.     Планування наукових заходів на наступний рікПланується проведення 4 засідання Асоціації хірургів сумісно з асоціацією акушерів та гінекологів, ендокринологів; провести І Галицький хірургічний форум (24.01.2019). 
8.     Основні напрямки роботи регіонального осередку Асоціації (з вказівкою відповідних рішень):·        організаційно-методична;·        науково-практична.Покращення надання ургентної хірургічної служби в області за рахунок впровадження безоплатного пакету оцінки операційних втручань в перших дві доби післяопераційного періоду з відповідним рішенням медичної комісії обласної ради від 2019 року.