Асоціація хірургів України > Регіональні підрозділи > Асоціація хірургів Донецької області

Асоціація хірургів Донецької області

1.     Голова та секретар регіонального осередку Асоціації та їх контактиГолова: д.мед.н., проф. Кондратенко Петро ГеннадійовичСекретар: Жаріков Станіслав ОлеговичАдреса: вул. Привокзальна, 27, м. Лиман, Донецька область, Україна, 84404Електронна адреса: stanislav.zharikov@gmail.comТелефон голови асоціації: 050-328-20-36Телефон секретаря асоціації: 095-244-27-24
2.     Кількість членів регіонального осередку Асоціації195 осіб, із них 1 заслужений діяч науки та техніки, Лауреат Державної премії, д.мед.н., 2 д.мед.н., 8 к.мед.н.
3.     Середній вік членів регіонального осередку Асоціації.45
4.     Кількість проведених засідань/наукових заходів тощо в т.ч. з іншими профільними АсоціаціямиУ 2018 році – 4 засідання, у 2019 році – 4 засідання, протягом 2018 року вийшло з друку два номери журналу «Український Журнал Хірургії» Асоціації хірургів Донецької області, у 2019 році підготовлено до друку 1 номер журналу.
5.     Участь регіонального осередку в плануванні науково-дослідних робіт вищих навчальних закладів Регіональний осередок Асоціації хірургів України приймає учать у науково-дослідній роботі Донецького національного медичного університету: (заплановано 3 дисертації на здобуття наукового звання кандидата медичних наук, одна науково-дослідна робота).
6.     Участь в наукових конференціях, симпозіумах, з’їздахХХІV з’їзд хірургів України, присвячений 100-річчю з Дня народження академіка О.О. Шалімова м. Київ, вересень 2018 р., участь на 6th Lublin International Medical Congress, 28-30 November 2019, участь на International Union of Phlebology, 25-27 august 2019 Krakow, Poland,2 науково-практичні конференції сумісно з кафедрою військово-польової хірургії Української військово-медичної академії присвячених актуальним питанням надання хірургічної допомоги при вогнепальних пораненнях та мінно-вибуховій травмі, 2018 м. Маріуполь, 2019 м. Краматорськ. Взагалі – 3 доповіді на секційних засіданнях з’зду хірургів України, присвячених проблемі лікування гострого панкреатиту, реконструктивно-відновлювальної  та пластичної хірургії, 4 доповіді на закордонних науково-практичних конференціях з питань флебології, лікування гострих шлунково-кишкових кровотеч травного каналу.
7.     Планування наукових заходів на наступний рікПланується провести три конференції регіонального осередку Асоціації хірургів України (два у м. Краматорську та один у м. Маріуполь) та 4 школи-семінари з питань малоінвазивних оперативних втручань в абдомінальній хірургії, лазерні технології при варикозній хворобі та проктологічних захворюваннях, особливості надання хірургічної допомоги при вогнепальних пораненнях та мінно-вибуховій травмі
8.     Основні напрямки роботи регіонального осередку Асоціації (з вказівкою відповідних рішень):·        організаційно-методична;·        науково-практична.організаційно-методична:– проведення щоквартальних засідань Асоціації хірургів Донецької області,– звіти про участь у всеукраїнських, регіональних та міжнародних конференціях з питань хірургії;– своєчасне інформування членів Асоціації про реєстр проведення з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій у 2020 році, постійна увага до молодих спеціалістів-хірургів з питань підвищення практичних та теоретичних навиків;науково-практична:– проведення монотематичних конференцій та круглих столів, майстер-класів, мультидисциплінарних форумів протягом року;– залучення провідних фахівців-хірургів з міст та районів Донецької та інших областей для надання спеціалізованої медичної допомоги хворим з хірургічною патологією у ЛПЗ Донецької області;– удосконалення організації хірургічної служби у Донецькій області в умовах реформування медичної галузі.