Асоціація хірургів України > Привітання з Різдвом!

Привітання з Різдвом!

Від 1 вересня 2023 року ПЦУ та УГКЦ перейшли на новоюліанський календар, тому дати багатьох церковних свят змінилися. Зміни торкнулися і другого найбільшого релігійного свята — Різдва Христового. Тому від 2023 року українці будуть святкувати його 25 грудня, тобто на 14 днів раніше, ніж до цього. А Святвечір 2023 року за новим стилем настане 24 грудня. Водночас, при схваленні переходу на новий календар у ПЦУ зазначали, що віряни можуть відзначати церковні свята як за новим, так і за старим календарем. Тому за бажанням українці можуть відзначити Різдво також 7 січня, але ця дата вже не є офіційним державним святом.

Привітання з Різдвом!

Шановні колеги!
Христос народився, щоб осяяти душі своїм світлом. Тепер це світло є в кожного з нас. То ж бережімо його, цінуймо та щедро ділімося з тими, хто його потребує! І хоч ми далеко одне від одного, та серцем і душею ми завжди поряд! Віримо, що невдовзі обов’язково відсвяткуємо всі свята разом в теплому сімейному колі.

Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Бажаємо, щоб у кожному домі був мир і спокій, гармонія і достаток. Нехай відбуваються чудеса і прекрасні події, наповнюючи життя чудовими моментами, щасливими посмішками і добротою людських сердець. Любові, добробуту і процвітання!

Миру нам та якомога швидшої Перемоги!

Міцно обіймаємо! Щасливого Різдва!

Привітання з Різдвом!

З повагою,
Правління ГО “Асоціація хірургів України”