Асоціація хірургів України > Привітання з Днем Конституції України!

Привітання з Днем Конституції України!

Вітаємо з Днем Конституції України!

Бажаємо вам міцного козацького здоров’я, надійних побратимів поруч, удачі та Божого захисту в нелегкій справі оборони України. А після нашої перемоги –мирного неба у незалежній, самостійній та заможній країні.

Наш народ завжди прагнув вільно жити і чесно працювати на своїй землі. Згідно своїх традицій і права. Згадайте, хоча б, унікальну військову демократію Запорізької Січі або універсали Центральної Ради, які стали добрим підґрунтям для Конституції нашої незалежної України.

Але сусід-варвар знову напав, і ми знову змушені захищатися. Тільки цього разу — боремося не просто за свободу. Сьогодні ми захищаємо саме право нашого народу на існування, ми захищаємо життя наших дітей.

По той бік наших прицілів закінчується закон та людяність. Для нашого ворога норма – це зґвалтування, катування, знущання над мирним населення. Наслідки масових звірств російської армії , які відкрилися у визволених селах та містечках, яскраве тому свідчення. І ми будемо пам’ятати про це завжди.

Ворог відповість за кожне невинно загублене життя, за кожну знівечену долю, за кожну скалічену дитину! За Конституцією та Законами України, за Міжнародним військовим кримінальним правом, та за законами Божими. Так, буде важко. Але в історії немає інших рук, крім наших. Немає іншої зброї, крім тієї, що в наших руках. Немає іншої країни, інших сімей та домівок. Ми з вами не маємо права відступати.

І як би не було важко – ми б’ємося. Б’ємося за кожен метр нашої землі. Нашу свободу. Майбутнє наших дітей без концтабору. Тому ми обов’язково переможемо!
Слава Україні!

Привітання з Днем Конституції України!

З повагою,
Правління ГО “Асоціація хірургів України”