Асоціація хірургів України > Привітання із днем Збройних сил України!

Привітання із днем Збройних сил України!

6 грудня українці відзначають державне свято – 32-ту річницю Дня Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Дата приурочена до дня ухвалення Закону України «Про Збройні сили України» – подія відбулася саме 6 грудня 1991 року. Також урочиста дата пов’язана із 6-м грудня 1919 року. Це день став початком однієї зі славетних сторінок української армії – Першим зимовим походом Дієвої армії УНР.

Збройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

Шановні воїни, захисники України та військові медики! Вітаємо Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України. Бажаємо здоров’я та успіхів на ниві служіння українському народу. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі! Зі святом Вас!

Привітання із днем Збройних сил України!

З повагою,
Правління ГО “Асоціація хірургів України”