Асоціація хірургів України > Привітання із 75-річним ювілеєм Заболотного Дмитра Ілліча!

Привітання із 75-річним ювілеєм Заболотного Дмитра Ілліча!

Сьогодні, 08 листопада 2022 року, відзначає свій 75-річний ювілей Заболотний Дмитро Ілліч – директор Державної установи «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» – керівник клініки запальних захворювань ЛОР-органів, доктор медичних наук, професор, академік НАМН України, Віце-президент Національної академії медичних наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Привітання із 75-річним ювілеєм Заболотного Дмитра Ілліча!
Наукова, практична та громадська діяльність Дмитра Ілліча пов’язана з Інститутом отоларингології, де він починав свій шлях з посади клінічного ординатора і в подальшому – молодшого, старшого наукового співробітника, заступника директора з наукової роботи, а з 1985 р. і по теперішній час – директора інституту.

Д.І. Заболотний – відомий вчений, висококваліфікований лікар-оториноларинголог, який володіє сучасним арсеналом консервативних та хірургічних методів лікування пацієнтів із різноманітними захворюваннями верхніх дихальних шляхів та вуха. Він проходив стажування  відомих клініках Австрії, Німеччини, США та інших країн.

Від імені Правління ГО «Асоціація хірургів України» сердечно вітаємо зі святом! Щиро зичимо Вам, вельмишановний Дмитре Іллічу, міцного здоров’я, професійних успіхів, безмежної енергії та наснаги  в усіх Ваших добрих справах і нових починаннях! Нехай Вашими незмінними супутниками на життєвому шляху завжди будуть любов, вдача та гарний настрій! Доброго Вам здоров’я, щастя, родинного тепла і благополуччя!

Привітання із 75-річним ювілеєм Заболотного Дмитра Ілліча!