Асоціація хірургів України > Привітання до Дня медичного працівника!

Привітання до Дня медичного працівника!

Щорічно, в третю неділю червня,  українські лікарі і медсестри відзначають професійне свято-День медичного працівника. Як сказав Гіппократ, «Любов до мистецтва лікувати – це і є справжня любов до людства».

У медицину не приходять випадкові люди. Співчуття, милосердя, гуманізм – основа професійної діяльності лікаря. І це вповноважує кожного, хто носить білий медичний халат, відчувати величезну відповідальність за результати своєї праці. Доволі непросто кожен день нести відповідальність за життя іншої людини, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм. Але саме це роблять ті, хто пов’язав себе з медициною.

Тому з нагоди прийдешнього професійного свята прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю, а незмінною нагородою за Вашу роботу буде вдячність тих, кому Ви подарували радість життя та віру в свої сили. Дякуємо вам за вашу місію і вашу працю! За те, що бережете здоров’я людей та боретеся за їх життя. Бажаємо сил та здоров’я. А головне – Перемоги та миру! Разом ми все подолаємо!

Привітання до Дня медичного працівника!

З повагою,
Правління ГО “Асоціація хірургів України”