Асоціація хірургів України > Міжнародна науково-практична міждисциплінарна конференція «Клінічна презентація, перебіг судинних та судинно-вісцеральних патернів. Метаболічна адаптація, трофологія, нутриціологія. Шляхи корекції»

Міжнародна науково-практична міждисциплінарна конференція «Клінічна презентація, перебіг судинних та судинно-вісцеральних патернів. Метаболічна адаптація, трофологія, нутриціологія. Шляхи корекції»

Ми раді нагоді запросити Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній міждисциплінарній конференції «Клінічна презентація, перебіг судинних та судинно-вісцеральних патернів. Метаболічна адаптація, трофологія, нутриціологія. Шляхи корекції»,

яка відбудеться 21-22 вересня 2023 року в м. Ужгороді.

Науково-практична міждисциплінарна міжнародна конференція «Клінічна презентація, перебіг судинних та судинно-вісцеральних патернів. Метаболічна адаптація, трофологія, нутриціологія. Шляхи корекції» внесена в Перелік проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2023 рік (Лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” № 21/08-53 від 19.01.2023).

Організаторами конференції є:

  • Міністерство освіти і науки України;
  • Міністерство охорони здоров’я України;
  • Ужгородський національний університет, медичний факультет:

кафедра хірургічних хвороб;

кафедра пропедевтики внутрішніх хвороб;

кафедра дитячих хвороб;

кафедра загальної хірургії;

кафедра онкології з курсом анестезіології та реанімації.

  • Департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної військової адміністрації.

На конференціюзапрошуються терапевти, гастроентерологи, педіатри, інфекціоністи, хірурги, судинні хірурги, онкологи, анестезіологи.

Офіційні мови конференції українська, англійська.

Головними питаннями конференції будуть:

  • міждисциплінарний підхід до лікування захворювань гепатопанкреатодуоденобіліарної зони, шлунково-кишкового тракту, заочеревинного простору, судин;
  • взаємозв’язок патології судин та патології внутрішніх органів;
  • анестезіологічний супровід та інтенсивна терапія при патології органів травного тракту та заочеревинного простору, захворюваннях судин.

Матеріали конференції будуть видані у збірнику наукових праць «Науковий вісник ужгородського університету. Серія Медицина»

«Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Медицина» включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») зі спеціальностей 221 – Стоматологія; 222 – Медицина згідно з Наказом МОН України від 07 квітня 2022 року № 320 (додаток № 2).

До публікації будуть прийняті виключно роботи, оформлені з дотриманням вимог журналу. Детально з вимогами до оформлення можна ознайомитись на сайті журналу https://med-visnyk.uzhnu.uz.ua/index.php/med/requirements.

Статті, оформлені згідно вимог, надсилати на адресу editor@med-visnyk.uzhnu.uz.ua.

При направленні статті необхідно ретельно заповнити авторську довідку. розташовану за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSS0yZFxd_XlsQgtBbgfUhNLttWgBoRQ7MSbnrY7qaSyRGSg/viewform.

В тексті електронного листа вказати, що стаття направляється на конференцію.

Вартість публікації становить 1200 грн (до 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується у розмірі 50 грн. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням збірника та розміщенням його електронної версії.

Гроші за оплату переводити на картку 4149 6293 5192 3362. В призначенні платежу не вказувати «за публікацію»,  «на конференцію» і т.д.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail rusinkafedra@gmail.com з вказанням в тексті листа статті, за яку проведена оплата, та її авторів.

У випадку, якщо робота не пройшла перевірку на плагіат, або рецензування, кошти будуть повернені.

Строк подачі матеріалів – до 31 липня 2023 року.

Болдіжар Патріція Олександрівна

доктор медичних наук, завідувач кафедри хірургічних хвороб УжНУ

+38(050)5155421

Русин Василь Іванович

доктор медичних наук, професор кафедри хірургічних хвороб УжНУ

+38(050)5425167

Румянцев Костянтин Євгенович

доктор медичних наук, професор кафедри хірургічних хвороб УжНУ

+38(050)9509584

e-mail: rusinkafedra@gmail.com