Асоціація хірургів України > Конференція «Шалімовські дні. Хірургія у війні – актуальні питання надання хірургічної допомоги у військовий час».

Конференція «Шалімовські дні. Хірургія у війні – актуальні питання надання хірургічної допомоги у військовий час».

Шановні колеги!

17 лютого 2023 року Асоціація хірургів України та ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України запрошує Вас до участі у конференції «Шалімовські дні. Хірургія у війні – актуальні питання надання хірургічної допомоги у військовий час».

До обговорення пропонуються актуальні питання надання хірургічної допомоги під час військових дій в аспекті бойової травми та корекції її наслідків, спеціалізованої та високоспеціалізованої хірургічної допомоги, організації хірургічної служби та життєдіяльності закладів охорони здоров’я.

Конференція відбудеться у змішаному форматі (очно-дистанційному).

Під час конференції планується проведення Пленуму Асоціації хірургів України.

За участь у конференції нараховуються бали БПР у відповідності до положень наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів».

📍Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Героїв Севастополя 30, конференц-зала ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України.

Матеріали конференції та тези доповідей будуть надруковані в журналі «Клінічна хірургія», який входить до переліку видань, у яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних робіт.

❗️ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

До друку приймаються тези по тематиці конференції.

Тези приймаються до 28 лютого 2023 року

Структура тез: а) назва публікації (заголовними літерами, жирним шрифтом); б) прізвища та ініціали авторів; в) місто, заклад (установа) де проводилось наукове дослідження; г) в тексті вказуються мета, методи, результати дослідження, висновки. Тези друкуються через 1 інтервал, шрифтом Times New Roman, 14. Обсяг тезів – не більше 3 стор.

Тези направляти за адресою info@hirurgiya.com.ua з приміткою «Шалімовські дні». Направляється електронний варіант тез у форматі Word та сканована копія тез за підписом авторів.

Слідкуйте за повідомленнями на сайті щодо програми конференції та інших її складових.

Конференція «Шалімовські дні. Хірургія у війні – актуальні питання надання хірургічної допомоги у військовий час».