Сьогодні святкує свій 60-річний ювілей доктор медичних наук, кардіохірург, завідувач відділу трансплантації та хірургії серця Державної установи «Національний науковий центр хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Національної академії медичних наук України» Габрієлян Артур Володимирович!
Від імені Правління ГО «Асоціація хірургів України» щиро зичимо Вам, вельмишановний Артуре Володимировичу, міцного здоров’я, професійних успіхів, безмежної енергії та наснаги в усіх Ваших добрих справах і нових починаннях! Нехай Вашими незмінними супутниками на життєвому шляху завжди будуть любов, вдача та гарний настрій! Доброго Вам здоров’я, щастя, родинного тепла і благополуччя!