Асоціація хірургів України > 10 листопада – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку!

10 листопада – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку!

Щороку 10 листопада відзначається Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, який підкреслює значну роль науки в суспільстві та необхідність залучення широкої громадськості до дебатів щодо нових наукових проблем. Цей день також наголошує на важливості та актуальності науки в нашому щоденному житті.

Пов’язуючи науку з суспільством, Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку спрямований на те, щоб громадяни були поінформовані про досягнення в галузі науки. Наголошує на ролі вчених у розширенні нашого розуміння дивовижності й крихкості нашої планети, яку ми називаємо домом, і в тому, щоб наші суспільства стали більш стійкими.

Всесвітній день науки дає можливість мобілізувати всіх учасників навколо теми науки заради миру та розвитку – від урядовців до ЗМІ та учнів шкіл. 

ЮНЕСКО та інші міжнародні інституції настійно заохочують всіх приєднуватися до відзначення Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку – організовувати власні заходи та активності у цей день.

В нинішній час нелегко  працювати під час ракетних обстрілів з боку росії, коли немає світла, води та більшу частину часу всі вимушені проводити в укриттях. Та ми впевнені, що незважаючи ні на що, та дякуючи нашим захисникам, науковці України й надалі робитимуть все можливе заради розвитку та процвітання науки в світі. Разом ми – сила!

Тож, вельмишановні колеги-науковці, щиро бажаємо вам миру, міцного здоров’я, натхнення, не зупинятись на досягнутому, успіхів у всіх задумах і починаннях задля розвитку та процвітання науки!

10 листопада - Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку!

З повагою,
Правління ГО “Асоціація хірургів України”