Запрошуємо взяти участь у роботі науково–практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної хірургії та колопроктології»


Листопад, 9, 2018
 

Правління Наукового Товариства хірургів м. Києва і Київскої області запрошують взяти участь у роботі Науково–практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної хірургії та колопроктології» за міжнародною участю, присвяченої 110–річчю з дня заснування Товариства, яка відбудеться 22-23 листопада 2018 р. з 9:00-18:00 у м. Київ за адресою: вулиця Андрія Малишка, 1, Київ, 02000.

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, симпозіумів, науково–практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році, затвердженого МОЗ України.
З метою обговорення актуальних проблем сучасної хірургії та колопроктології до участі в работі Конференції запрошуються Голови та члени Наукових хірургічних Товариств, лікарі–хірурги різних спеціальностей, лікарі-колопроктологи, гастроентерологи, онкологи, дитячі хірурги та колопроктологи, анестезіологи, ендоскопісти та інші спеціалісти усіх регіонів України, зарубіжні гості.

ПРОГРАМНІ ПИТАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Історія Наукових хірургічних Товариств регіонів України, основні напрямки і результати їх діяльности, перспективи розвитку, завдання, можливості і особливості роботи в сучасних умовах.
2. Бойова травма органів черевної, грудної порожнин і малого тазу.
3. Малоінвазивні хірургічні втручання – пріоритетний напрямок подальшого прогрессу сучасної вітчизняної хірургії та колопроктології.
4. Проблеми шлунково – кишкових кровотеч.
5. Перитоніт: сучасні стандарти діагностики і лікування, тактичні та технічні можливості санації черевної порожнини; новітні технології у лікуванні перитоніту, складності та не вирішені проблеми.
6. Хронічні запальні захворювання кишечника: сучасний стан проблеми.
7. Передракові захворювання товстої кишки і колоректальний рак — глобальна проблема сучасності світового масштабу.
8. Ургентна і амбулаторна колопроктологія.
9. Дитяча хірургія та колопроктологія.
10. Медична та соціальна реабілітація хворих хірургічного та колопроктологічного профілю.

ПРЕДСТАВЛЕННЯ І ПУБЛІКАЦІЯ ТЕЗ.
Тези наукових праць додаються в реєстраційну форму при реєстрації для участі у кнференції на сайт Асоціації колопроктологів України за посиланням https://ukrproctology.org. Всі схвалені Оргкомітетом тези буде опубліковано в додатку до журналу «Клінічна хірургія» № 10 за 2018 рік. Оргкомітет залишає за собою право авторської проавки при публікації тез. Збірник матеріалів з тезами наукових праць буде включено до пакету матеріалів учасників та гостей Конференції.