Запрошуємо до участі в конференції “Мініінвазійні методи лікування метаболічного синдрому і цукрового діабету: мультидисциплінарний підхід”


Лютий, 27, 2018
 

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Мініінвазійні методи лікування метаболічного синдрому і цукрового діабету: мультидисциплінарний підхід».

Конференція відбудеться 11-12 травня 2018 року в м. Львів.

 На конференції планується обговорення наступних питань:

  • Показання до баріатричних операцій в хворих з метаболічним синдромом;
  • Вибір методу хірургічного лікування хворих з морбідним ожирінням і цукровим діабетом;
  • Досягнення лапароскопічної хірургії в лікуванні хворих з морбідним ожирінням і цукровим діабетом;
  • Особливості підготовки до операції, анестезіологічного забезпечення і післяопераційного ведення хворих з метаболічним синдромом;
  • Перспективи у лікуванні хворих на метаболічний синдром: погляд ендокринолога, дієтолога, кардіолога, сімейного лікаря.

У рамках конференції буде проведений майстер-клас за участю відомого спеціаліста з хірургічного лікування хворих з метаболічним синдромом проф. Пламена Стайкова – головного хірурга клініки Захсенхаузен (Франкфурт-на-Майні, Німеччина). Планується курс запрошених лекцій і проведення лапароскопічних рестріктивної операції Sleeve Gastrectomy та комбінованого Roux-en-Y Gastric Bypass.

До участі в конференції будуть запрошені провідні вітчизняні спеціалісти.

На конференцію запрошуються лікарі-хірурги і терапевти різної спеціалізації з усіх регіонів України (планується присутність до 200 лікарів на майстер-класі).

Під час конференції працюватиме виставка фармацевтичної продукції, медичної техніки, виробів медичного призначення та медичної літератури.

Для ефективної роботи оргкомітету над складанням Програми конференції просимо доповідачів подати назви доповідей та повні відомості про доповідачів (вказати основного доповідача) до 10.04.2018 р. на електронну адресу: clinica_lviv@yahoo.com та vasyl.kolomiytsev@gmail.com.

Детальніше з умовами участі знайомтеся у розділі “Зїзди та конференції 2018”