Запрошуємо до участі в конференціях!


Листопад, 6, 2018
 

Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році (посилання вказани нижче):

https://www.ukrmedpatentinform.com.ua/category/reyestr-zahodiv/

«Актуальні проблеми сучасної хірургії та колопроктології»

Правління Наукового Товариства хірургів м. Києва і Київскої області запрошують взяти участь у работі Науково–практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної хірургії та колопроктології» за міжнародною участю, присвяченої 110–річчю з дня заснування Товариства, яка відбудеться 22-23 листопада 2018 р. з 9:00-18:00 у м. Київ за адресою: вулиця Андрія Малишка, 1, Київ, 02000.
Конференція внесена до Реєстру з’їздів, симпозіумів, науково–практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році, затвердженого МОЗ України.
З метою обговорення актуальних проблем сучасної хірургії та колопроктології до участі в работі Конференції запрошуються Голови та члени Наукових хірургічних Товариств, лікарі–хірурги різних спеціальностей, лікарі-колопроктологи, гастроентерологи, онкологи, дитячі хірурги та колопроктологи, анестезіологи, ендоскопісти та інші спеціалісти усіх регіонів України, зарубіжні гості.

ПРОГРАМНІ ПИТАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Історія Наукових хірургічних Товариств регіонів України, основні напрямки і результати їх діяльности, перспективи розвитку, завдання, можливості і особливості роботи в сучасних умовах.
2. Бойова травма органів черевної, грудної порожнин і малого тазу.
3. Малоінвазивні хірургічні втручання – пріоритетний напрямок подальшого прогрессу сучасної вітчизняної хірургії та колопроктології.
4. Проблеми шлунково – кишкових кровотеч.
5. Перитоніт: сучасні стандарти діагностики і лікування, тактичні та технічні можливості санації черевної порожнини; новітні технології у лікуванні перитоніту, складності та не вирішені проблеми.
6. Хронічні запальні захворювання кишечника: сучасний стан проблеми.
7. Передракові захворювання товстої кишки і колоректальний рак — глобальна проблема сучасності світового масштабу.
8. Ургентна і амбулаторна колопроктологія.
9. Дитяча хірургія та колопроктологія.
10. Медична та соціальна реабілітація хворих хірургічного та колопроктологічного профілю.

ПРЕДСТАВЛЕННЯ І ПУБЛІКАЦІЯ ТЕЗ.
Тези наукових праць додаються в реєстраційну форму при реєстрації для участі у кнференції на сайт Асоціації колопроктологів України за посиланням https://ukrproctology.org. Всі схвалені Оргкомітетом тези буде опубліковано в додатку до журналу «Клінічна хірургія» № 10 за 2018 рік. Оргкомітет залишає за собою право авторської проавки при публікації тез. Збірник матеріалів з тезами наукових праць буде включено до пакету матеріалів учасників та гостей Конференції.

____________________________________________________

Всеукраїнська науково – практична конференція « Інтегративна хірургія: сучасні можливості та організаційні принципи роботи»

ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» і Асоціація хірургів Дніпропетровської області проводить 22-23 листопада 2018 року Всеукраїнську науково- практичну конференцію « Інтегративна хірургія: сучасні можливості та організаційні принципи роботи», яка внесена до реєстру з’їздів, симпозіумів та конференцій МОЗ України за №672 від 2 листопада 2017 р.

Конференція присвячена двом пам’ятним датам — 100 — річчю з дня народження одного із провідних хірургів України минулого сторіччя, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора ЧУХРІЄНКА Дмитра Павловича та 100-річчю створення кафедри загальної хірургії ДМА.

Місце проведення: м. Дніпро, Дніпропетровська область, 49000, вулиця Шолом-Алейхема, 4/26; Культурно-діловий центр «Менора», зал «Сінай».
Учасники:

 • Більше 200 хірургів з різних міст України, Дніпра та Дніпропетровської області
 • Академіки, професори, завідувачі відділень і просто хірурги
 • Головні фахівці ОДА, члени Всеукраїнської Асоціації хірургів
 • Представники фармацевтичних компаній та виробники медичного обладнання

 

Організатори:

 • Дніпропетровська медична академія МОЗ України
 • Асоціація хірургів Дніпропетровської області
 • Партнером-організатором виступає Медичний центр «Хірургічна Клініка GARVIS»
 1. Протягом двох днів плануються виступи провідних фахівців з хірургії та анестезіології на найбільш актуальні теми
 2. Участь більш ніж 200 фахівців зі всіх регіонів України
 3. Цікава культурно — розважальна програма та знайомство з культурно діловим центром «Менора»
 4. І найголовніше — Ви зустрінете всіх тих, кого так давно не бачили і зможете колегіально поспілкуватися!

 

Детальніше ознайомитися з умовами участі, а також завантажити програму конференції можна за наступним посиланням:

https://garvis.com.ua/konferentsiya-integrativna-hirurgiya/

____________________________________________________

Конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми трансплантації органів і тканин»

ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» та Асоціація трансплантологів і хірургів Запорізької області 15-16 листопада 2018 року проводить конференцію з міжнародною участю «Актуальні проблеми трансплантації органів і тканин».

До програми включено питання клінічної трансплантації, в тому числі проблеми імуносупресивної терапії, діагностики та лікування дисфункції алотрансплантації, лікування кризу відторгнення, хірургічні та анестезіологічні аспекти трансплантації органів, актуальні проблеми клітинної терапії та регенеративної медицини.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Реєстраційний внесок учасника конференції складає 300 гривень.
Реєстрація учасників обов’язкова. При реєстрації оргкомітет забезпечує
учасників: програмою конференції «Актуальні проблеми трансплантації органів і
тканин», ідентифікаційною карткою, сертифікатом учасника конференції.

ОРГКОМІТЕТ:

– Вільданов С.Р. – (066)-573-61-78
– Подлужний О.О. – (066)-121-81-99
– Русанов І.В. – (097)-9364483

 

Ректор ДЗ «ЗМАПО МОЗ України»
академік НАМН України

О.С. Никоненко

 

Детальніше ознайомитися з умовами участі, а також завантажити програму конференції можна за наступним посиланням:

http://zmapo.edu.ua/index.php/news/682-informatsiine-povidomlennia-shchodo-konferentsii-iaka-vidbudetsia-15-16-lystopada-2018-roku-aktualni-problemy-transplantatsii-orhaniv-i-tkanyn

____________________________________________________

Міжнародна науково-практична конференція  “Актуальні питання сучасної хірургії”

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ХІРУРГІЇ», яка відбудеться:

8-9 листопада 2018 року, готель “РУСЬ”м. Київ, вул. Госпітальна, 4

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, науково-практичних конференцій, симпозіумів 2018 року і затверджена МОЗ України.

Науково-практична конференція присвячена двом пам’ятним датам для Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – 110річчю науково-практичного товариства Асоціації хірургів Києва та Київської області імені Миколи Маркіяновича Волковича та 20-річчю кафедри хірургії №4 НМУ. Означені події є символічними для Національного медичного універститету. Видатний український хірург, академік АМН УРСР, професор М. М. Волкович, уродженець міста Городні, Чернігівської губернії, у 1893 р. був призначений завідувачем найбільшого в Києві хірургічного відділення Олександрівської лікарні, а у 1903 р. обраний професором госпітальної хірургічної клініки. У 1998 році в центральній міській Олександрівській лікарні було створено кафедру хірургії №4, якій нині виповнюється 20 років. З 1911 по 1922 рік М. М. Волкович завідував кафедрою факультетської хірургічної клініки (нині – кафедра хірургії №1). У 1908 році професор М. М. Волкович організував Київське хірургічне товариство та був його беззмінним головою до кінця життя. З цього часу традиційно кожної останньої середи місяця в аудиторії кафедри хірургії №1 проводяться засідання наукового товариства Асоціації хірургів м. Києва та Київської області, якій нині виповнюється 110 років.

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ПРОГРАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 1. Загальна хірургія
 • Сучасні тенденції надання медичної допомоги хворим на гострі хірургічні захворювання органів черевної порожнини (гострий апендицит, проривна виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, гостра кишкова непрохідність, гострий панкреатит, гострий холецистит та його ускладнення, шлунково-кишкова кровотеча, защемлена грижа, перитоніт).
 • Невідкладна хірургія у хворих на ракові захворювання органів травного каналу (кишкова непрохідність ракового генезу, шлунково-кишкові кровотечі, механічна жовтяниця). Післяопераційні ускладнення та їх профілактика, терміни відновних втручань.
 • Місце і роль малоінвазивних методів лікування в ургентній та плановій абдомінальній хірургії, симультанні операції: «за» та «проти».
 • Хронічні запальні захворювання кишечника. Сучасні дефініції, адаптовані Європейські протоколи консервативного лікування, визначення термінів та об’єму хірургічних втручань. Пухлини кишечника. Діагностика та лікування.
 • Вогнепальні пошкодження органів черевної порожнини та малої миски: організація і надання медичної допомоги на різних етапах евакуації, інтегративний підхід у створенні й організації системи реабілітації постраждалих.
 • Проблеми тромбоемболізму в абдомінальній хірургії.
 1. Судинна хірургія:
 • Cучасні підходи до діагностики, лікування і профілактики тромбозів та емболій у стаціонарах хірургічного профілю.
 • Гібридні операції та малоінвазивні втручання.
 • Сучасний стан суперечливих питань флебології.
 • Актуальні питання діагностики і лікування гострої та хронічної критичної ішемії нижніх кінцівок, травм судин.
 • Застосування клітинної терапії при гострих та хронічних станах у судинній хірургії.
 1. Пластична та реконструктивна хірургія:
 • Косметична абдомінопластика, застосування сучасних безнатяжних методик з використанням аломатеріалів та гібридних методик.
 • Хірургія молочних залоз: застосування сучасних методик в ендопротезуванні залоз.
 • Хірургія обличчя.
 • Пластичні та реконструктивні операції при корекції статі, проблеми реабілітації.

З повагою,

Голова правління Асоціації хірургів м. Києва та Київської області, зав. кафедри хірургії №4 професор Мішалов Володимир Григорович, заступник Голови правління Асоціації хірургів м. Києва та Київської області, зав. кафедри хірургії №1

професор Білянський Леонід Семенович

Інформація для компаній-учасниць. З приводу участі у конференції звертатися: 
професор Мішалов Володимир Григорович, тел./факс (044) 255-15-60
професор Білянський Леонід Семенович, тел. 0503322115

Детальніше ознайомитися з умовами участі, а також завантажити програму конференції можна за наступним посиланням:

https://cardiokiev.org/

___________________________________________________

ХХІV з’їзд хірургів України, присвячений 100-річчю з дня народження
академіка О.О. Шалімова

Програма

Збірник наукових робіт

 

ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова» НАМН України, ГО «Асоціація хірургів України» проводять 26-28 вересня 2018 року в м.Києві  ХХІV з’їзд хірургів України, присвячений 100-річчю з дня народження академіка О.О. Шалімова.

ОСНОВНІ ПРОГРАМНІ  ПИТАННЯ З′ЇЗДУ

 •  Хірургічне лікування бойових ушкоджень, їх ускладнень та наслідків.
 •  Проблеми  абдомінальної, торакальної  та судинної  хірургії.
 •  Проблеми ургентної  хірургії.
 •  Ускладнення в хірургії.
 •  Перитоніт, сепсис та інфекції, пов’язані з наданням медичної допомоги.
 •  Хірургія ендокринних органів.
 •  Хірургія серця.
 •  Дитяча хірургія.
 •  Трансплантація органів.
 •  Мікросудинна та пластична хірургія.
 •  Експериментальна хірургія.

Тези наукових робіт для публікації в матеріалах З’їзду та  тематику доповідей направляти до Організаційного комітету на електронну адресу ukrsurgery@gmail.com та за друкований варіант на адресою: 03680 м.Київ, вул.Героїв Севастополя, 30, НІХТ ім.О.О.Шалімова, науково-організаційний відділ.

Кінцевий термін прийому матеріалів – 1 березня 2018 року

Вимоги до оформлення матеріалів для публікації

Обсяг тез повинен складати до 2 сторінок формату А-4, шрифт Times New Roman кегль − 14 пт, інтервал −  1,5 пт, всі поля стандартні. Матеріали подаються в електронному форматі (на вказану адресу електронної  пошти) та у роздрукованому вигляді в одному примірнику  до організаційного комітету з’їзду до 1 березня 2018 року.

Тези супроводжуються направленням установи, в якій виконана робота, з зазначенням бажаної форми участі (тільки друковання тез, друкування тез і усна чи стендова доповідь). На друкованому примірнику тез необхідна відмітка про дозвіл на друкування, завірена підписом керівника і печаткою установи, адреса та контактні телефони  всіх авторів.

Структура тез: назва роботи, ініціали та прізвища авторів, назва установи, з якої виходить робота; текст тез, який включає: вступ, мету, об’єкт і методи дослідження, результати, їх обговорення, висновки.

Тези не повинні містити таблиць, рисунків, списку літератури.

Одним автором може бути подано не більше двох робіт.

Автори несуть персональну відповідальність за достовірність тез, оскільки друкування тез буде без редакційної корекції.

Тези, оформленні без дотримання вимог, реєструватись не будуть.

На матеріали, які автори пропонують до демонстрації на засіданнях відеосекції, надається анотація обсягом до 1 сторінки та направлення установи.

Довідка за тел.: (044) 497-50-65, 408-59-88

____________________________________________________

Шановні колеги, нижче посилання на електронний ресурс Громадської спілки “Всеукраїнська спілка безперервної медичної освіти”, де ви зможете ознайомитись з Затвердженим МОЗ та НАМН України Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2018 р. та за допомогою системи фільтрів пошуку розробити свій індивідуальний план заходів, які Вас зацікавили, зареєструватися на заходи та зберегти інформацію у власному безкоштовному кабінеті користувача.

http://ukrmedconted.com/services

____________________________________________________

З 09 по 11 вересня  2018 року у м. Львів відбудеться “MONOTHEMATIC CONFERENCE ON THE STATE OF ART IN HERNIA REPAIR UNDER THE AUSPICES OF EUROPEAN HERNIA SOCIETY”
Серед запрошених доповідачів: Девід Чен (США), Ендрю де Бо (Шотландія), Ян Куклетта (Швейцарія), Сальвадор Моралес – Конде (Іспанія), Вольфганг Рейнпольд (Німеччина), Девід Сандерс (Англія), Мацєй Смєтанськи (Польща), Мацей Щепковський (Польща) , Тім Толленс (Бельгія), Крістин Мітура (Польща), Міхал Худи(Шотландія), Мацєй Павлак (Шотландія).

Більш детальну інформацію можна знайти на офіційному веб-сайті конференції:

http://ehs2018.lviv.ua

Будь ласка, зареєструйтесь через цей веб-сайт.

____________________________________________________

Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтегративна хірургія: сучасні можливості та організаційні принципи роботи», 22 – 23 листопада 2018 року, м. Дніпро

Організатори конференції мають честь запросити Вас та Ваших співробітників прийняти участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інтегративна хірургія: сучасні можливості та організаційні принципи роботи», яка відбудеться 22 – 23 листопада 2018 року у м. Дніпро.

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, науково-практичних конференцій, симпозіумів, які проводитимуться у 2018 році і затверджені МОЗ України,.

Науково-практична конференція присвячена двом пам’ятним для медичної академії та хірургів Дніпропетровщини датам: 100-річчю з дня народження одного із провідних хірургів України минулого сторіччя, Заслуженого діяча науки  України, професора ЧУХРИЄНКА Дмитра Павловича (1918 – 1999), відомого хірурга і науковця, який створив в Україні школу  хірургів, що нараховує 18 докторів та 92 кандидата медичних наук. Професор Чухриєнко Д.П. починав свою хірургічну діяльність як військовий хірург, в післявоєнні роки приділив  велику увагу різним розділам невідкладної хірургії, стояв у витоках  торакальної  хірургії та хірургії серця. Як хірург широкого діапазону він створював умови для розвитку на Дніпропетровщині анестезіології, урології, пластичної хірургії.

Восени 2018 року виповнюється 100-років з часу створення кафедри загальної хірургії академії. Засновником кафедри був професор Томашевич В.Ц. (1918 – 1923 р). В різні періоди часу кафедрою професори  Деревянко В.М. (1923 – 1939 р), Москаленко В.В.  (1939 – 1945 р), Векснер Б.Г. (1945 – 1951 р),  Василенко Д. О. (1951 – 1960 р), Коваленко Л.Н. (1965 – 1983 р),  Харченко В.Г. (1983 – 1996 р), Бондаренко  М.М. (1996 – 2002 р), Мунтян С.О.(2002-2016).  Професори  Коваленко Л.Н. та Бондаренко М.М. були учнями Дмитра Павловича Чухриєнка. Кафедра загальної хірургії  протягом всього періоду існування займалася  переважно проблемами невідкладної хірургії і комбустіології.

 НАУКОВА ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

 1. Роль та місце мініінвазивних технологій в невідкладній абдомінальній та торакальній хірургії.
 2. Сучасні технології в лікуванні ускладнених ран та опіків.
 3. Інфузійно-трансфузійна терапія в хірургії, стан проблеми та стандартизація застосування.
 4. Проблема тромбопрофілактики в невідкладній та плановій хірургії: організація, принципи та алгоритми.
 5. Сучасний стан навчального процесу у викладанні загальної хірургії та шляхи його удосконалення.
 6. Нове в хірургії.

 Матеріали конференції у вигляді статей та тез будуть видані у журналі «Медичні перспективи», який внесений до наукометричних баз:
РИНЦ 
(Russian Science Citation Index), ВИНИТИ (Російська Федерація, м. Москва), OAJI (Російська Федерація, м. Сочі), Index Copernicus (Польща), Ulrich’s Periodicals Directory (США), OCLC WorldCat (США),  ResearchBib (Японія),  EBSCO (США), ProQuest (США), Crossref (США), Dimensions (Великобританія),  у реферативному журналі «Джерело» Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського;

Регламент доповідей – до 15 хв.

Мова конференції: українська, російська

 УМОВИ  ДО  ПУБЛІКАЦІЙ

 1. До друку приймаються тези доповідей та статті підписані авторами (на паперовому носії у 2 екз.)
 2. Електронний варіант статті або тез.
 3. Експертний висновок про можливість публікації у відкритих ЗМІ.
 4. Обсяг публікації 1 – 6 стор. Текст подається в паперовій та електронній версії в редакторі Word, шрифтом 14 пт через 1,5 інтервали, (28 – 30 рядків на сторінці).
 5. Структура тез та статей: УДК, Назва роботи, ініціали і фамілія авторів. Назва організації, в якій робота виконувалась.
 6. Робота повинна бути структурована і включати актуальність проблеми, матеріали і методи, отримані результати і висновки.                             

Термін подачі матеріалів для публікації  – до 10 вересня 2018 р.

До розгляду приймаються тези та статті українською та російською мовами.

Наукові праці для публікації направляти:

 1. Електрону версію матеріалів, а також скановані копії або фото квитанцій про оплату публікацій просимо направляти до 10 вересня 2018 р. на електрону скриньку: gensur@dsma.dp.ua  Відповідальний доцент Гузенко Борис Вікторович (+38 067 568 99 72)

Паперовий варіант тез та статей направляти за адресою : 49006 м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко 30, Поштове відділення Укрпошти, за вимогою, на ім’я Демура Костянтин Юрійович.

Довідки по поводу отримання надісланих матеріалів за контактним телефоном: (+38 067 568 99 72) Гузенко Борис Вікторович

Всі тези та статті, які відповідають вимогам будуть опубліковані  в журналі «Медичні перспективи».

Витрати на публікацію 90 гр. за одну сторінку тексту.

Реквізити для надсилання коштів: картка Приватбанку для переводу коштів для публікації наукових праць. Картка № 4149 4978 5975 8635. Трофімов Микола Володимирович, тел. (+38 050 569 50 42). При направленні даних про оплату публікації статті, обов’язково примітка з прізвищем відправника та вказівкою назви статті.

Реєстраційні форми, інформація про розміщення учасників конференції та витрат на проживання будуть надані додатково.

Безпосередні організатори конференції – завідувач кафедри хірургії №1, проф. Березницький Яків Соломонович (тел. +380503208265) та завідувач кафедри загальної хірургії, доктор мед. наук, доцент Трофімов Микола Володимирович. (тел. +380505695042)

____________________________________________________

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Мініінвазійні методи лікування метаболічного синдрому і цукрового діабету: мультидисциплінарний підхід».

Конференція відбудеться 11-12 травня 2018 року в м. Львів.

Завантажити програму конференції можна ТУТ

 На конференції планується обговорення наступних питань:

 • Показання до баріатричних операцій в хворих з метаболічним синдромом;
 • Вибір методу хірургічного лікування хворих з морбідним ожирінням і цукровим діабетом;
 • Досягнення лапароскопічної хірургії в лікуванні хворих з морбідним ожирінням і цукровим діабетом;
 • Особливості підготовки до операції, анестезіологічного забезпечення і післяопераційного ведення хворих з метаболічним синдромом;
 • перспективи у лікуванні хворих на метаболічний синдром: погляд ендокринолога, дієтолога, кардіолога, сімейного лікаря.

У рамках конференції буде проведений майстер-клас за участю відомого спеціаліста з хірургічного лікування хворих з метаболічним синдромом проф. Пламена Стайкова – головного хірурга клініки Захсенхаузен (Франкфурт-на-Майні, Німеччина). Планується курс запрошених лекцій і проведення лапароскопічних рестріктивної операції Sleeve Gastrectomy та комбінованого Roux-en-Y Gastric Bypass.

До участі в конференції будуть запрошені провідні вітчизняні спеціалісти.

На конференцію запрошуються лікарі-хірурги і терапевти різної спеціалізації з усіх регіонів України (планується присутність до 200 лікарів на майстер-класі).

Під час конференції працюватиме виставка фармацевтичної продукції, медичної техніки, виробів медичного призначення та медичної літератури.

Для ефективної роботи оргкомітету над складанням Програми конференції просимо доповідачів подати назви доповідей та повні відомості про доповідачів (вказати основного доповідача) до 10.04.2018 р. на електронну адресу: clinica_lviv@yahoo.com та vasyl.kolomiytsev@gmail.com.

Для опублікування статей у журналі необхідно подати текст до 01.04.2018 р. на електронну адресу aml.lnmu@gmail.com. Статті будуть надруковані у журналі Acta Medica Leopoliensia, який включений до міжнародних наукометричних баз і рекомендований для публікації результатів дисертаційних робіт. Публікації будуть проведені у чергових номерах (числах) журналу протягом 2018 року. Вимоги до підготовки статті вказані на електронній сторінці журналу: www.alm.lviv.ua

Статті, оформлені без дотримання вимог, публікуватися не будуть.

Форми участі у конференції:

 • публікація статті та усна доповідь
 • тільки усна доповідь
 • тільки публікація статті
 • учасник майстер-класу/слухач

 Регламент роботи конференції:

 • доповіді на пленарних засіданнях – до 20 хв.
 • інші доповіді – до 10 хв.

Робочі мови конференції: українська, англійська

Для участі у конференції просимо Вас провести попередню online-реєстрацію:

https://goo.gl/forms/MFUCX4pogs4mV5B43

Кількість місць обмежена

 
Термін реєстрації до  21.03.18 р. до  21.04.18 р. після  21.04.18 р.       та в день заходу (при наявності вільних місць)

 

для всіх учасників 300 грн. 400 грн. 500 грн.
для лікарів-інтернів* 100 грн. 100 грн. 100 грн.
для студентів** 0 грн. 0 грн. 0 грн.

* при наявності посвідчення

** при наявності студентського квитка та при наявності вільних місць

Члени Львівської філії Асоціації хірургів України сплачують 50%.

Оплата здійснюється на банківський рахунок: Код ЄДРПОУ 33461565 п/р 26006053802038 в «ПриватБанк» МФО 325321

При реєстрації просимо вказувати прізвище зареєстрованої особи.

Фотографію (скан) квитанції про оплату просимо надіслати на електронну пошту Асоціації:

clinica_lviv@yahoo.com з зазначенням прізвища учасника

Адреса оргкомітету: 79010, м. Львів, вул. Пекарська 69, ЛНМУ ім. Данила Галицького, кафедра хірургії №1

Контактні телефони по загальним питанням: Лукавецькй  Олексій Васильович:  067-497-46-34;

                                                            Коломійцев Василь Іванович: 050-317-35-92;

____________________________________________________

 

5 – 6 квітня, 2018 р.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у щорічній науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання невідкладної хірургії», яка відбудеться у м. Харкові 5-6 квітня 2018 року (згідно Посвідчення УкрНТІ № 484 від 19 липня 2017 року).

 На обговорення виносяться наступні питання:

 1. Малоінвазивні технології у невідкладній хірургії
 2. Хірургія ушкоджень та їх ускладнень
 3. Хірургія органів черевної порожнини
 4. Новітні технології в хірургії.

 Вимоги до оформлення матеріалів:

Матеріали статей обсягом 7-12 сторінок (з урахуванням резюме та переліку літератури) будуть опубліковані в журналі «Харківська хірургічна школа», що відповідає вимогам ВАК України, тези обсягом до 3 стор. та статті, які не відповідають вимогам, журналу будуть надруковані в збірнику «Хірургічна перспектива», який не входить до переліку фахових видань.

Стаття повинна містити:

 • вступ; матеріали і методи досліджень; результати досліджень; обговорення результатів досліджень; висновки; перелік літератури (не більше 10 джерел) в алфавітному порядку, який оформлений згідно вимогам ДАК України (бюл. ВАК № 5, 2009 р.);
 • ключові слова (3-7) та резюме (до 20 рядків) на російській, українській та англійських мовах.

Текст повинний бути надрукований та стандартному листі (форматом А4 210х297) у 2-х екземплярах, шрифтом Times New Romans Cyr 14, інтервал між рядками – 1,5, поля: ліві – 3 см., праві – 1 см., верхні і нижні – 2 см. Стаття повинна бути завізована керівником установи і підписами всіх  співавторів.

Електронна версія статті повинна мати формат Документ word (*docx) і бути повним аналогом тексту на папері. Файл має бути перевірений на відсутність вірусів.

Відомості про авторів – прізвище, імʹя, по батькові, посада, науковий ступінь або вчене звання автора, поштова адреса, індекс, контактний телефон, електронна адреса.

Від одного автора приймається не більш 2 робіт. Вартість публікації сторінки друкованого тексту – 50 грн.

Матеріали просимо надсилати до 15 лютого 2018 року в оргкомітет конференції за адресою: ДУ « Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т.Зайцева НАМН України» Вʹїзд Балакірєва, 1, м. Харків, 61018, Україна, Оргметодвідділ або на електронну адресу: conference-ionx@i.ua

Телефони для довідок (057) 349-41-39, 349-41-05, або +380503025657 – Береснєв Сергій Олександрович.

Гроші за друк матеріалів слід переводити на картку Приватбанку № 5363 5426 0228 1769 (Провар Людмила Вячеславівна)

Матеріали, що надійшли після вказаного терміну і разі включення доповідей в програму конференції, будуть надруковані в наступних номерах видань.

____________________________________________________

1-3 лютого 2018 р.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в 16-й щорічній конференції “МІНІІНВАЗІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У СУЧАСНІЙ ХІРУРГІЇ. Досягнення та перспективи інтервенційної радіології. Ускладнення ендоскопії та мініінвазійної хірургії”
1-3 лютого 2018, смт. Славське, Львівська обл., база відпочинку «Карпатський Затишок»

Програма конференції
1.Рентгенендоваскулярна хірургія. Сучасний стан та перспективи
2. Досягнення інтервенційної гнучкої ендоскопії шлунково-кишкового тракту і лікувальна ЕРХПГ.

Уся детальна інформація буде розміщена на сайті асоціації www.clinica.lviv.ua

Бажаючих взяти участь у конференції просимо про on-line реєстрацію через формуляр реєстрації на https://goo.gl/forms/wCByK422OXSAiigw1
Термін попередньої реєстрації: до 18 січня 2018 року

Завідувач кафедри хірургії №1 ЛНМУ ім. Данила Галицького, проф. Лукавецький О.В

Контакти: проф. Коломійцев В.І. vasyl.kolomiytsev@gmail.com
Асоціація хірургів: clinica_lviv@yahoo.com