Вітаємо з ювілеєм Павла Івановича Нікульнікова!


Листопад, 27, 2021
 

Павло Іванович Нікульніков – завідувач відділу хірургії магістральних судин Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, лауреат Державної премії України, президент Асоціації судинних хірургів України. Працює на посаді Головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю «судинна хірургія». Заслужений лікар України.

Image

Народився 27 листопада 1951 р. у м. Яворів Львівської області в сім’ї військовослужбовця Героя Радянського Союзу Івана Костянтиновича. Павло Іванович обрав інший шлях служіння країні і людям – шлях лікаря. Одразу після школи вступив до Тернопільського медичного інституту. Ще на третьому курсі захопився хірургією і вона стала його спеціальністю на все життя. Після закінчення інституту у 1974 р. пройшов інтернатуру в ЦРЛ м. Бережани Тернопільської області, потім два роки працював лікарем-хірургом в міській лікарні № 1 Тернополя.

Вчений і талановитий хірург формувався під керівництвом таких видатних вчених-хірургів, як академік О.О. Шалімов та професор І.І. Сухарєв. У науковому доробку вченого більше 200 фундаментальних та прикладних друкованих робіт, які присвячені питанням патогенезу, діагностики, стандартизації лікування хворих при різних нозологічних формах захворювань судин. У 2001 р. разом із своїм вчителем професором І.І. Сухарєвим заснував Асоціацію судинних хірургів України. Виконує обов’язки головного позаштатного спеціаліста МОЗ України із спеціальності «судинна хірургія». Член редколегії журналів «Клінічна ангіологія», «Флебологія». У своїй роботі Павло Іванович Нікульніков керується життєвим кредо: «Ставитися до кожного пацієнта так, якби він був твоїм родичем».

 

Вітаємо  Вас, шановний Павле Івановичу , з ювілеєм, та хочемо побажати від щирого серця успіхів у справах. Терпіння і задоволення від повсякденної роботи. Підкорення нових життєвих висот і здійснення усіх заповітних мрій. Нехай життя буде сповнене лише радісними моментами, позитивним хвилюванням, щасливими днями в оточенні любові!
Новый рисунок (2)(65)

З найкращими побажаннями,

Правління ГО «Асоціація хірургів України»