Вітаємо з 55-річним ювілеєм Ляховського Віталія Івановича!


Листопад, 9, 2019
 

9 листопада святкує свій 55-річний ювілей завідувач кафедри хірургії № 1 ДЗ “Українська медична стоматологічна академія”, доктор медичних наук, професор

Ляховський Віталій Іванович!

xmLoM6p2zDKjrwPdcJtaeDojatWnTSrTUJ5xkLac

У 1987 р. закінчив лікувальний факультет Полтавського медичного стоматологічного інституту. У 1987-1988 рр. проходив строкову військову службу. У 1989-1990 рр. навчався в інтернатурі на базі 2-ї міської клінічної лікарні м. Полтави. З 1991 р. працював ординатором відділення хірургії судин Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського. У 1993 р. захистив кандидатську дисертацію. У травні 1994 р. прийнятий на посаду асистента кафедри госпітальної хірургії ПМСІ. У 2000 р. обраний доцентом кафедри госпітальної хірургії УМСА. У 2003 р. захистив докторську дисертацію. З 2006 р. до червня 2010 р. працював на посаді професора кафедри госпітальної хірургії (з 2009 р. – кафедра хірургії № 2). З 2010 року – завідувач кафедри хірургії №1.
Напрямок наукової діяльності професора В.І. Ляховського : сучасні методи діагностики та лікування гострих і хронічних захворювань вен, тромбоемболічних ускладнень; проблеми комплексного лікування гнійно-некротичних уражень стопи у хворих на цукровий діабет; діагностика та оперативні методи лікування хворих з облітеруючим атеросклерозом артерій нижніх кінцівок. Опубліковано 452 наукових та навчально-методичних праць, серед них: 1 монографія, 7 посібників, 59 патентів України. Професор В.І. Ляховський – судинний хірург вищої категорії, член Асоціації хірургів України, правління Асоціації хірургів Полтавщини. Нагороджений Грамотою Полтавської обласної ради, двічі Похвальною грамотою міського голови м.Полтави.

Від усього серця бажаємо , щоб усе зроблене Вами було непідвладне плину часу і зміні поколінь.

Хай тепло рідних та близьких надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а кожен день хай наповнюється корисними справами і земними радощами.

Зустрічайте весни ще багато літ і хай вони приносять Вам натхнення творити добро на користь людям. Здоров’я Вам, добра в серці, світлих посмішок та щоденної радості!

yuvilej-den-narodzhennya-kviti-2

З  найкращими побажаннями,

Правління ГО «Асоціація хірургів Україн