Вітаємо ректора Вінницького національного медичного університету з обранням на посаду


Грудень, 21, 2017
 

20 грудня 2017 року у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова відбулися вибори на посаду Ректора Університету.

У виборах взяли участь 98,89 % виборців. За результатами таємного голосування за кандидата на посаду ректора Університету Мороза Василя Максимовича проголосувало 97,12% (1316 із 1355) виборців.

Правління ГО «Асоціація хірургів України» щиро вітає з обранням на Посаду Ректора Університету доктора медичних наук, професора, дійсного члена Національної академії медичних наук України, голову Асоціації ректорів медичних вишів України, Героя України, Заслуженого діяча науки і техніки України, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки – Василя Максимовича Мороза.

«Для мене Університет не просто навчальний заклад, а Храм до якого щоранку йдеш з тривогою і щастям у серці. Без нього не уявляю життя. Не тільки поважаю і люблю – я обожнюю наш колектив і студентство» – це слова Василя Максимовича, які влучно показують його відданість та любов свої справі та Університету.

Василю Максимовичу, бажаємо успішної реалізації усіх задуманих проектів. Нехай  щодень приносить натхнення та наснагу. Невичерпного джерела енергії, творчого піднесення, нових креативних ідей. Нехай Господь дарує Вам міцне здоров’я, поруч будуть вірні, надійні та щирі друзі і колеги. Родинного затишку, радості та сонячної погоди духу.