Вітання до Дня Збройних сил України


Грудень, 6, 2017
 

6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон “Про збройні сили України”. Щороку в цей день українські військовослужбовці відзначають своє професійне свято.

У пам’яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

У воєнні роки медицина зіткнулася з безліччю труднощів. Не вистачало кваліфікованих фахівців, місць в госпіталях, медикаментів. Хірургам в польових умовах доводилося працювати цілодобово. Лікарі ризикували життям нарівні з бойовими товаришами. Пам’ять про їх самовіддану працю зберігають нові покоління українців.

У цей знаменний день бажаємо всім вам та вашим сім’ям доброго здоров’я, миру і злагоди, нових значних звершень у справі служіння Українському народові! Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Вітаємо з Днем Збройних сил України! Мужність, героїзм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру!