Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова 100 років!


Листопад, 21, 2017
 

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 100 річчя від дня заснування провідного лікувального та наукового закладу України – Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова.

Сторіччя для медичного закладу – це не просто поважний ювілей, це – важливий етап на шляху до створення якісного та доступного медичного обслуговування.

Бажаємо Вам професійної наснаги,  невичерпної енергії у наполегливій і нелегкій праці, вагомих творчих здобутків, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, особистого щастя! Нехай самовіддане служіння обраній справі, доброта та милосердя, чуйність та щедрість душі винагороджуються вдячністю тисяч пацієнтів, яким Ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і надії. Хай кожен день життя наповнюється людськими радощами та любов’ю.

100 років тому у Вінницького Пироговського медичного товариства виникла ідея заснування закладу в честь вшанування пам’яті видатного земляка М. І. Пирогова з нагоди 100-річчя від дня його народження. Сьогодні Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова – це провідний лікувальний та науковий заклад України, де  функціонують 20 спеціалізованих відділень стаціонару, консультативна поліклініка та 11 параклінічних відділень. У відділеннях стаціонару розгорнуто 746 ліжок, щорічно лікується понад 20000 хворих. З загальної кількості хворих біля 8500 жителів області та м. Вінниці отримують хірургічне лікування. У лікарні застосовується широкий діапазон сучасних, високого ступеня складності хірургічних втручань. На базі лікарні функціонують 7 центрів.  У лікарні розміщено 12 клінічних кафедр і циклів Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова. Лікарня надає висококваліфіковану багатопрофільну лікувально-консультативну допомогу населенню області на третинному рівні. Щорічно в лікарні проліковується більше 25000 хворих, половина з них оперується.

План проведення урочистостей присвячених святкуванню 100-річчя Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова можна переглянути за посиланням.