Відбувся VII Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров`я нації» 19 – 21 квітня 2016 р.


Квітень, 22, 2016
 

З 19 по 21 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходив VII Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров`я нації».
Ця подія стала однією з основних професійних платформ для обміну досвідом та підвищення кваліфікації, що об’єднала потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров’я та фармацевтики.

Організаторами представницького форуму як і в попередні роки стали Національна академія медичних наук України та Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Захід відбувся за підтримки Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.
У цьому році форум відвідали керівники і представники провідних наукових, освітніх і медичних установ, медичних асоціацій, громадських об’єднань, вища керівна ланка охорони здоров’я, посли іноземних держав, науковці, практикуючі лікарі, фахівці в області медицини і фармацевтики та понад 10 000 фахівців охорони здоров’я та студентів вищих навчальних медичних закладів України.

Під егідою Форуму пройшов V ювілейний Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» (№3, Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та конференцій, які проводитимуться в Україні у 2016 р.).
У рамках заходу відбулися 65 симпозіумів, конференцій, круглих столів, семінарів, 60 майстер-класів. Доповідачами виступлять 700 провідних спікерів з України та зарубіжжя.

Високий науковий і освітній рівень Конгресу забезпили 5 медичних установ МОЗ України, 21 науково-дослідний інститут НАМН України, 21 кафедра НМАПО імені П. Л. Шупика, 23 авторитетні асоціації і об’єднання, медичні установи Міноборони України, Мінсоцполітики, вищі навчальні медичні заклади і установи післядипломної освіти та багато інших.
Фахівці брали участь в таких науково-практичних програмах як: «Організація і управління охороною здоров’я»; «Дні приватної медицини»; «Дні лабораторної медицини»; «Медична радіологія»; «Функціональна діагностика»; «Телемедицина та медичні інформаційні системи»; «Військова медицина»; «Медицина невідкладних станів»; «Хірургія, нейрохірургія, ендоскопія»; «Фізіотерапія та реабілітація»; «Травматологія та ортопедія»; «Онкологія»; «Терапія, педіатрія, кардіологія, неврологія, гастроентерологія, ендокринологія, дерматовенерологія, гематологія та трансфузіологія»; «Загальна практика – сімейна медицина», «Акушерство, гінекологія, неонатологія»; «Офтальмологія»; «Отоларингологія»; «Урологія»; «Сестринська справа»; «Health Beauty: пластична хірургія, комбустіологія»; «Організація і управління фармацією».

Крім цього, усі відвідувачі мали змогу прийняти участь у численних професійних школах, під час роботи яких отримати кваліфіковану консультацію професіоналів та протестувати сучасне медичне обладнання (Школа головного лікаря; Українська лабораторна школа; Всеукраїнська школа ультразвукової та функціональної діагностики; Терапевтична школа; Тактична медицина; Школа екстреної медичної допомоги; Школа реабілітаційної терапії; Українська кардіологічна школа ім. М.Д. Стражеска; Українська школа медсестринства).

Також протягом трьох днів фахівці могли відвідати найбільші міжнародні виставки охорони здоров’я MEDICAEXPO та PHARMAEXPO (в яких взяли участь близько 300 компаній з України та зарубіжжя) і ознайомитися з новітнім медичним обладнанням, повним спектром інструментарію, товарами медичного призначення, фармацевтичними препаратами.

Переглянути фотозвіт про подію