Щодо підготовки до вшанування 100-річчя від дня народження академіка Олександра Олексійовича Шалімова…


Березень, 10, 2017
 

CONFERENS-2017-3

Шановні колеги!

24 лютого 2017 року в рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю “Шалімовські дні: сучасні інноваційні технології в метаболічній та бариатричній хірургії” було проведено засідання Правління та Президії ГО «Асоціація хірургів України» в порядку денного якого було надано інформацію щодо підготовки до вшанування 100-річчя від дня народження академіка О.О. Шалімова, а саме запропоновано:

проект порядку денного XXIV з’їзду хірургів України та заснувати премію для молодих вчених та відзнаку за особливий внесок у розвиток хірургії імені Олександра Олексійовича Шалімова.

Просимо Вас, обговорити на засіданні регіональних осередків Асоціації питання щодо включення в порядок денний запланованого до проведення XXIV з’їзду хірургів України науково-практичних тематик та майстер-класів, а також пропозиції щодо критеріїв за якими буде присуджуватися премія для молодих вчених та відзнака за особливий внесок у розвиток хірургії імені Олександра Олексійовича Шалімова.

Окрім того, нагадуємо щодо необхідності надання звітів про роботу регіональних осередків ГО «Асоціація хірургів України» за 2016 рік.

Зазначену інформацію просимо надавати на електронну адресу ukrsurgery@gmail.com з приміткою «Асоціація».

З повагою,

Голова Правління
ГО «Асоціація хірургів України».
Директор ДУ «Національний інститут
хірургії та трансплантології
ім. О.О. Шалімова» НАМН України
доктор мед. наук, професор
О.Ю. Усенко