Sample Page

nauka

Вітаємо з Днем науки

Вельмишанвні колеги, прийміть щирі вітання до Дня Науки в Україні! Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання.

Тра, 18 / 2018

9_мая

З Днем Перемоги!

Дорогі колеги, ветерани й учасники війни!
Прийміть нашіщирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги!

Тра, 08 / 2018

gamanuk1

Вітаємо Гаманюка Анатолія Івановича

Так буває, що молода людина, фахівець, яка після закінчення інституту направляється в один із регіонів України залишається там на завжди. Так трапилося з долею Гаманюка Анатолія Івановича – завідуючого хірургічного відділення Малинської ЦРЛ. 40 років тому прийшов у Малин лікувати жителів району.

Тра, 02 / 2018

1 05

Вітаємо з 1 Травня!

Вітаємо Вас з 1 травня! Першотравень – це не просто свято весни і праці. Це свято історично утворилося, як день боротьби працівників за свої права. Це свято єднання всіх, хто розумом і талантом створює головні цінності на Землі.

Кві, 30 / 2018

Pasha3

Зі світлим святом Пасхи!

Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння, нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваше серце наповниться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі.

Кві, 06 / 2018

Homenko1

Вітаємо з призначенням на посаду

Щиро вітаємо член-кореспондента НАМНУ, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України, полковника медичної служби, головного хірурга Міністерства оборони України Хоменка Ігоря Петровича з призначенням на відповідальну посаду начальника військово-медичного департаменту Міністерства оборони України.

Бер, 06 / 2018