Привітання колективу редакції журналу «Клінічна хірургія» з нагоди 95-ти річного ювілею з дня заснування видання.


Червень, 16, 2016
 

74253

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Відтоді, коли у неозорому морі преси з’явився цей первісток, минуло багато часу. Канули в Лету безліч видань, а це дитя виявилося живучим, сьогодні ми відзначаємо його 95–річчя. Нелегка доля судилася йому: буремні двадцяті, жахи Другої світової війни, повоєнне лихоліття, сумнівний ентузіазм комуністичної пропаганди, брехливі часи перебудови, складні дев’яності, негаразди останніх років … Та, як сказав Т. Г. Шевченко, все йде, все минає…

Завдяки винятковій порядності, високому професіоналізмові і працелюбству колективу, журнал зберіг і примножує свій авторитет.

Ваша продукція, як і завше, щонайвищого ґатунку. Саме вашими стараннями навколо журналу «Клінічна хірургія» згуртувалися ерудовані й талановиті люди, котрі нині визначають шляхи розвитку складної та вкрай потрібної науки – хірургії. І якщо в цій царині є певні зрушення, то тут і ваша чимала частка. Бо саме ви не давали забур’янитися нашій спільній ниві, нещадно виполюючи чортополох та дурман невігластва, що буйно лізе з усіх сторінок в наші непевні часи.

Плеяда українських вчених – то і ваша заслуга. Хіба може лікар працювати без правдивої інформації, чесної, виваженої думки колег, бурхливих суперечок, у процесі яких народжується істина?!
Все це читач знайде на шпальтах вашого видання. Його із задоволенням і великою користю читають і початківці, і хірурги з досвідом, і вельмиповажні вчені. Кожен тут знайде поживу для розуму.

Спасибі вам за титанічну працю, щире серце, високий професіоналізм і жертовність. Хай і далі множиться добро на Землі, щоб менше на ній залишилося болю і нещасть. Хай лихо й хвороби десятою дорогою обминають ваші оселі, хай ваші діти й онуки ростуть здорові й веселі, вам на радість, людям на добро, а нашому улюбленцеві – журналу «Клінічна хірургія» – зичимо довголіття, розумних передплатників, талановитих авторів, великих накладів. Як в народі кажуть, з роси та води вам, шановні колеги. Так тримати!

Правління Асоціації хірургів України