Підсумки Пленума ГО “Асоціація хірургів України”


Грудень, 11, 2017
 

Шановні колеги!

7 грудня 2017 року успішно проведено Пленум ГО «Асоціація хірургів України». До участі у роботі Пленуму було запрошено Голів регіональних осередків ГО «Асоціація хірургів України», головних спеціалістів зі спеціальності «Хірургія» структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій, членів ГО «Асоціація хірургів України», представників афільованих з ГО «Асоціація хірургів України» Асоціацій та Громадських об’єднань. Також було запрошено заступника Міністра охорони здоров’я України О. В. Лінчевського.

plenum_7_12_2 plenum_7_12_1

Завдання та місце Асоціації хірургів Україні в системі реформування медичної галузі окреслив у своєму виступі директор ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова» НАМН України, Голова Правління ГО «Асоціація хірургів України» О. Ю. Усенко. Детальніше з його доповіддю можна ознайомитися за посиланням.

plenum_7_12_3

Основні організаційні питання, які були вирішені під час засідання Пленуму:

  • Організаційні заходи з вшанування 100 річчя від дня народження академіка О.О. Шалімова;
  • Затвердження організаційного комітету ХХІV з’їзду хірургів України;
  • Затвердження Положення «Про пам’ятну відзнаку імені академіка Олександра Олексійовича Шалімова»
plenum_7_12_5 plenum_7_12_4

plenum_7_12_6

Протокол Пленума ГО «Асоціація хірургів України» від 7 грудня 2017 року буде надано найближчим часом у підрозділі “Рішення Пленумів та з’їздів”.