Перший міжнародний медичний онлайн-форум міжсекторальної взаємодії лікарів «Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланок»


Травень, 20, 2020
 

Запрошуємо Вас взяти участь в якості спікерів у Першому міжнародному медичному онлайн-форумі міжсекторальної взаємодії лікарів «Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланок» (далі — Форум).

Форум відбудеться 22-23.05.2020 р. у режимі онлайн за ініціативи Федерації медичних громадських об’єднань України (ФМГОУ), за підтримки НАМН України, НМУ ім. О.О. Богомольця, НМАПО ім. П.Л. Шупика на платформі accemedin.com.

У межах Форуму заплановано: висвітлити результати боротьби з інфекцією COVID-19 та іншими інфекціями, розглянути приклади та рекомендації, які дозволять лікарям підготуватись до боротьби із наслідками інфекційних захворювань та до їх нових хвиль. Лікарські спеціальності, яким Форум буде корисним: сімейні лікарі, терапевти, пульмонологи, хірурги, інфектологи, епідеміологи, кардіологи, педіатри, акушери-гінекологи, отоларингологи, лікарі медицини невідкладних станів, анестезіологи, організатори охорони здоров’я та інші.

Попередньою програмою міждисциплінарного заходу передбачено участь багатьох десятків авторитетних спікерів з багатьох країн світу, а також багатьох десятків тисяч лікарів-практиків в якості професійної онлайн-аудиторії — https://www.landing.accemedin.com/forum