Офіційна заява ВГО “Асоціація хірургів України” щодо інциденту, який стався 29.07.2016 р. у Комунальній 8-ій міській клінічній лікарні м. Львова.


Серпень, 4, 2016
 

Офіційна заява
ВГО “Асоціація хірургів України”

 

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація хірургів України» висловлює довіру і підтримку завідувачу опіковим відділенням  Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова  Савчину Василю Степановичу щодо інциденту, який стався 29.07.2016 р.

 

Асоціація хірургів України ніколи не сприятиме ухилянню лікарів від відповідальності за свої неправомірні дії і декларує рівність усіх перед законом, але завжди буде відстоювати чесне ім’я та права хірургів, тому вимагає чесного і прозорого розслідування усіх обставин зв’язаних із цією подією. Наведені в ЗМІ факти так званої «корупції» в даному випадку  виглядають розіграними і нелогічними. Колеги завжди знали Василя Савчина, як виключно порядну людину, авторитетного фахівця-комбустіолога шанованого лікарською спільнотою Львова та України.

 

Також стосовно наведеної ситуації треба окремо відмітити: було б нечесним і абсурдним заперечувати наявність у вітчизняній медицині усім відомої проблеми «подяк від пацієнтів», але якщо розглядати моральні аспекти цього явища, вони цілком полягають в площині хронічного недостатнього державного фінансування медичної галузі та мізерної зарплатні медичних фахівців.

Асоціація хірургів України і надалі буде стежити за ходом розслідування цього інциденту, та оказувати всіляку підтримку хірургам України.

 

Президія Правління Асоціації хірургів України

4 серпня 2016 р., м. Київ