Науково-практична конференція (семінар) “Сучасні досягнення в практиці лікаря-онколога. Сесія № 7”


Липень, 9, 2020
 

Асоціація лікарів амбулаторної медицини України  з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно Наказу №446 МОЗ України “Про безперевний  професійний розвиток лікарів” від 22.02.2019 р., та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України планує провести науково-практичну конференцію (семінар) “Сучасні досягнення в практиці лікаря-онколога. Сесія № 7″”

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу. Реєєстація по по посиланню (на сайті).

Кожному  зареєстрованому лікарю прийде електронний лист на пошту з індивідуальним  запрошенням та індивідуальним посиланням на семінар. Початок семінару 23.07.2020, 15:00.

На семінарі будуть заслухані доповіді провідних учених медицини України та практикуючих лікарів .

По закінченню даного заходу лікарям-учасникам будуть надані сертифікати  ( на ел. пошту), відповідно до нарахування балів за участь в очному семінарі, згідно дод. № 5 Наказу № 446 МОЗ України.

У зв’язку з тим, що семінар буде проходити як очний захід, кількість місць обмежена до 500 учасників, та передбачається підтвердження участі  в семінарі прходженням тестів по матеріалу семінару.

Деталі:

050 841 28 59

Home1