Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання сучасної хірургії”


Листопад, 6, 2018
 

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ХІРУРГІЇ», яка відбудеться:

8-9 листопада 2018 року, готель “РУСЬ”м. Київ, вул. Госпітальна, 4

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, науково-практичних конференцій, симпозіумів 2018 року і затверджена МОЗ України.

Науково-практична конференція присвячена двом пам’ятним датам для Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – 110річчю науково-практичного товариства Асоціації хірургів Києва та Київської області імені Миколи Маркіяновича Волковича та 20-річчю кафедри хірургії №4 НМУ. Означені події є символічними для Національного медичного універститету. Видатний український хірург, академік АМН УРСР, професор М. М. Волкович, уродженець міста Городні, Чернігівської губернії, у 1893 р. був призначений завідувачем найбільшого в Києві хірургічного відділення Олександрівської лікарні, а у 1903 р. обраний професором госпітальної хірургічної клініки. У 1998 році в центральній міській Олександрівській лікарні було створено кафедру хірургії №4, якій нині виповнюється 20 років. З 1911 по 1922 рік М. М. Волкович завідував кафедрою факультетської хірургічної клініки (нині – кафедра хірургії №1). У 1908 році професор М. М. Волкович організував Київське хірургічне товариство та був його беззмінним головою до кінця життя. З цього часу традиційно кожної останньої середи місяця в аудиторії кафедри хірургії №1 проводяться засідання наукового товариства Асоціації хірургів м. Києва та Київської області, якій нині виповнюється 110 років.

 

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ПРОГРАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 1. Загальна хірургія
 • Сучасні тенденції надання медичної допомоги хворим на гострі хірургічні захворювання органів черевної порожнини (гострий апендицит, проривна виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, гостра кишкова непрохідність, гострий панкреатит, гострий холецистит та його ускладнення, шлунково-кишкова кровотеча, защемлена грижа, перитоніт).
 • Невідкладна хірургія у хворих на ракові захворювання органів травного каналу (кишкова непрохідність ракового генезу, шлунково-кишкові кровотечі, механічна жовтяниця). Післяопераційні ускладнення та їх профілактика, терміни відновних втручань.
 • Місце і роль малоінвазивних методів лікування в ургентній та плановій абдомінальній хірургії, симультанні операції: «за» та «проти».
 • Хронічні запальні захворювання кишечника. Сучасні дефініції, адаптовані Європейські протоколи консервативного лікування, визначення термінів та об’єму хірургічних втручань. Пухлини кишечника. Діагностика та лікування.
 • Вогнепальні пошкодження органів черевної порожнини та малої миски: організація і надання медичної допомоги на різних етапах евакуації, інтегративний підхід у створенні й організації системи реабілітації постраждалих.
 • Проблеми тромбоемболізму в абдомінальній хірургії.

 

 1. Судинна хірургія:
 • Cучасні підходи до діагностики, лікування і профілактики тромбозів та емболій у стаціонарах хірургічного профілю.
 • Гібридні операції та малоінвазивні втручання.
 • Сучасний стан суперечливих питань флебології.
 • Актуальні питання діагностики і лікування гострої та хронічної критичної ішемії нижніх кінцівок, травм судин.
 • Застосування клітинної терапії при гострих та хронічних станах у судинній хірургії.

 

 1. Пластична та реконструктивна хірургія:
 • Косметична абдомінопластика, застосування сучасних безнатяжних методик з використанням аломатеріалів та гібридних методик.
 • Хірургія молочних залоз: застосування сучасних методик в ендопротезуванні залоз.
 • Хірургія обличчя.
 • Пластичні та реконструктивні операції при корекції статі, проблеми реабілітації.

З повагою,

Голова правління Асоціації хірургів м. Києва та Київської області, зав. кафедри хірургії №4 професор Мішалов Володимир Григорович, заступник Голови правління Асоціації хірургів м. Києва та Київської області, зав. кафедри хірургії №1

професор Білянський Леонід Семенович

 

Інформація для компаній-учасниць. З приводу участі у конференції звертатися: 
професор Мішалов Володимир Григорович, тел./факс (044) 255-15-60
професор Білянський Леонід Семенович, тел. 0503322115

Детальніше ознайомитися з умовами участі, а також завантажити програму конференції можна за наступним посиланням:

https://cardiokiev.org/