Міжнародна конференція «Трансплантація органів і регенеративна медицина»


Червень, 21, 2017
 

Шановні колеги!

3-4 липня 2017 року на базі ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України під егідою ДЗ «Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України», ВГО «Асоціація хірургів України» та Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, відбудеться міжнародна конференція «Трансплантація органів і регенеративна медицина».

Планується обговорення актуальних питань трансплантації солідних органів, складних комплексів тканин та регенеративної медицини, відео-секції за напрямками.

Доповідачами є іноземні та вітчизняні провідні фахівці з питань трансплантації, регенеративної та реконструктивної медицини.

З програмою конференції, умовами участі та правилами реєстрації можна ознайомитися на сайті http://newlifeclinic.org/ru/

За рішенням Президії Правління Асоціації 2 (два) представника регіонального осередку Асоціації, за наявності направлення (рекомендованого листа) підписаного Головою осередку мають право прийняти участь у роботі конференції без оплати реєстраційного внеску.

 

О.Ю. Усенко, Голова Правління ВГО «Асоціація хірургів України», директор ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології  ім. О.О. Шалімова» НАМН України, доктор медичних наук, член-кореспондент НАМН України