ХІХ Український семінар “Мініінвазійні технології в хірургії”


Січень, 25, 2021
 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХІХ Українського семінару “Мініінвазійні технології в хірургії”, який відбудеться 11-13 лютого 2021 року в смт. Славське Львівської області.

На семінарі будуть обговорені наступні проблеми: – нові технології рентгенендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології; – досягнення лапароскопічної хірургії та інтервенційної ендоскопії; – хірургічні роботи у клінічній практиці. Місце проведення: Львівська область, Сколівський район, смт. Славське, готельновідпочинковий комплекс “Карпатський затишок”. Проїзд поїздами Ужгородського напрямку до станції Славське Львівської залізниці.

Урочисте відкриття семінару відбудеться 11 лютого 2021 року (четвер) о 12.00 у приміщенні конференційного залу готельно-відпочинковий комплекс “Карпатський затишок”.

Пленарні засідання відбудуться у конференційному залі із дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм, пов’язаних з пандемією на COVID, з одночасною трансляцією online. Умови приєднання будуть повідомлені додатково.

Розміщення учасників – у пансіонатах, готелях та готельних комплексах смт. Славське. Оплата за проживання – згідно прейскуранту.

Вашу згоду на участь у семінарі та форму (доповідач – назва доповіді і автори / слухач) просимо повідомити до 31 січня 2021 року в оргкомітет за тел.: (+38) 073 061 6163, e-mail: mppopyk@gmail.com; vatseba@yahoo.com.

Голова Асоціації рентгенендоваскулярної  хірургії та інтервенційної радіології України        д.м.н. Кондратюк В.А.

Голова Правління Львівського осередку Асоціації хірургів України       проф. Коломійцев В.І.

01_Slavsko_21_Inv1а