Главная страница Форумы Медичні форуми Як реформувати українську медицину?

Помечено: 

В цій темі 1 ответ, 2 участника, останнє оновлення  mochernyak1990mail-ru 1 год, 6 мес. назад.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
 • Автор
  Повідомлення
 • #642

  пресс-служба
  Хранитель

  Этот текст был написан год назад, в преддверии дня мед. работника, когда только ленивый не винил Квиташвили в проваленной мед. реформе. Тогда казалось, что его отставка неизбежна, но случится разве что ближе к осени. Он пошел на опережение, да, но эта статья все еще остается актуальной, потому что ближе к реальным переменам мы точно не стали.

  В сложившихся реалиях текущей ситуации хотелось бы говорить о политике, а придется, как всегда, про медицину… J

  Значит, попробуем и про медицину – так, чтоб все равно получилось – о политике. То есть, делая все необходимые усилия, чтобы не скатываться на личностиэмоции и не переходить на уровень кто кому больше дурак коррупционер.

  Переглянути статтю

  #1728

  mochernyak1990mail-ru
  Участник

  А ви не задумувались чого зараз люди бояться ходити до лікарів? Перше: Половина лікарів просто не можуть допомогти, друга причина – це саме обслуговування в медичних установах, ставлення буває не найкраще, погодьтесь. Ще одна причина – витрати, звичайна консультація в лікаря обходиться втратою коштів, часу, нервів і тд. Хорошим рішенням є медичні онлайн-консультації. Звісно це не замінить повністю огляд у лікаря, але уявлення про стан вашого здоров’я точно дасть. Ви можете дати запитання лікарю в режимі онлайн і вже з його відповіді розуміти до кого саме і з чим вам звертатись. І чи є потреба звертатись взагалі. Адже нерідко буває таке що приходиш з якоюсь мізерною проблемкою яка і не потребує лікування, а тобі розписують бозна-що. А завдяки таким ресурсам ви вже маєте уявлення з чим у вас можуть бути проблеми і чого бути у вас не може.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)

Для відповіді в цій темі необхідно авторизуватися.