Додатковий цикл тематичного удосконалення (програма безперервної післядипломної освіти) лекційно-практичний курс «Теоретичні та практичні питання гістосумісності та імуногенетики»


Лютий, 1, 2021
 

 

ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України повідомляє, що з 15 по 19 березня 2021 року буде проведено додатковий цикл тематичного удосконалення (програма безперервної післядипломної освіти) лекційно-практичний курс «Теоретичні та практичні питання гістосумісності та імуногенетики», який призначено для підготовки спеціалістів з лабораторної діагностики трансплантаційного імунітету та визначення ступеня гістосумісності.

До участі в курсах залучаються лікарі-лаборанти та біологи, які мають сертифікат спеціаліста з «Лабораторної та/або клінічної імунології», «Лабораторної генетики» та лікарі інших спеціальностей. Кількість курсантів/слухачів курсу не більше 15 осіб (з метою забезпечення оволодіння курсантами/слухачами практичних навичок).

Тривасть циклу 1 тиждень.

Вартість – 5500 грн.

Курсанти місцем проживання не забезпечуються.

За результатами ТУ видається сертифікат та курсант отримує 25 балів до безперервної післядипломної освіти.

При безпосередній реєстрації на курсі, просимо надати копію диплому та сертифікату спеціалізації (за наявностві).

Контактна особа: Поломарчук Наталія Михайлівна (0672696736)

Слухачів курсів, попередньо просимо заповнити анкету (додається) та направити її за електронною адресою: nataliapolonchuk15@gmail.com або mewgull@ukr.net:

 

 

 

Анкета слухача курсів

«Теоретичні та практичні питання гістосумісності                                            та імуногенетики»

 

ПІБ

 

 
Місце основної роботи

 

 
Спеціалізація/фах

 

 
Контактний телефон

 

 
Адрес електронної пошти

 

 
Форма оплати курсів (заклад  охорони здоров’я, особисті кошти, інше)