До уваги молодих хірургів: оголошено конкурс на отримання стипендії для стажування в Польщі


Квітень, 5, 2017
 

У рамках міжнародного партнерства Польща – Україна запрошуємо молодих українських хірургів  взяти участь у конкурсі на отримання стипендії для стажування в польських хірургічних клініках.

«Друзі пізнаються в потребі» – такий благодійний мистецький аукціон і концерт відбувся 02 грудня 2016 року в м. Гданськ, Польща. Дана благодійна акція проведена за ініціативи професора Мацея Сметанського, з метою збору коштів для можливого стажування молодих українських хірургів в клініках Польщі. Попередня зустріч дозволила організувати стажування, на конкурсній основі, чотирьох хірургів з Дніпропетровська, Івано-Франківська та Львова. Під час аукціону були реалізовані роботи польських та українських художників, фотографів. Учасники мали змогу насолодитись виступом інструментального колективу Little Trio, оглянути майстерні митців галереї WL4, яка люб’язно надала свої приміщення для проведення даної акції.  Вдалося зібрати біля 15000 злотих. Це один із напрямків нашої співпраці, який дозволить тісніше спілкуватися і ділитися хірургічним досвідом.

Запрошуємо всіх бажаючих молодих хірургів прийняти участь в конкурсі.

Орест Лерчук, MD, лікар-хірург, Національний делегат в EHS, Керівник Львівського медичного фонду “Гіппократ».

Для детального ознайомлення з умовами конкурсу отримання стипендії для навчання молодих хірургів України в м. Гданськ, Польща завантажуйте файл. Зверніть увагу, що термін подання заявки до 23.04.2017 р.