Василь Лазоришинець – новий директор НІССХ ім. Амосова


Січень, 18, 2016
 

15 січня для НАМН України стало знаковим на обрання. Головним акцентом дня, звісно, були вибори нового очільника НАМН та її Президії.
Та окрім цього минулої п’ятниці відбулось ще одне важливе голосування – обирали директора Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
15 січня 2016 року, в рамках проведення Загальних зборів НАМН, на засідання зібрались  члени Наукової ради з клінічної медицини НАМН України, щоби з усіх претендентів на посаду директора Інституту ім. М.М. Амосова обрати найдостойнішого.

Нагадаємо, в зв’язку із передчасною смертю попереднього директора Інституту академіка НАМН і НАН України Геннадія Книшова, 17.11.2015 р. Президією НАМН України було оголошено конкурс на посаду нового керівника Інституту.
28.12.2015 р. Вчена рада Інституту одноголосно рекомендувала на конкурс кандидатуру член-кореспондента НАМН, доктора медичних наук, професора Василя Лазоришинця.
І ось 15 січня 2016-го, по завершенні конкурсу, члени Наукової ради НАМН провели голосування, за результатами якого одноголосно обрали і затвердили директором Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова начальника науково-організаційного управління НАМН Василя Васильовича Лазоришинця.
Не дивно, що така довіра і визнання для самого Василя Васильовича, нині вже директора Інституту, має надзвичайне значення. Тому вибір його, учня своїх відомих попередників Амосова та Книшова, цілком зрозумілий і обумовлений.
Василь Лазоришинець – директор НІССХ ім. М.М. Амосова:
“Я хочу спрямувати всі свої зусилля, вміння на розбудову свого рідного інституту. Тому вирішив скласти повноваження керівника лікувально- організаційного управління академії, де працював з 2008 року.
Вважаю, що мій досвід, який я отримав, працюючи на різних керівних посадах дозволить мені реалізувати все задумане.
Отже, попереду – багато роботи.”
НАМН України вітає Василя Васильовича з обранням. Це очікувана й закономірна, а відтак по-особливому вагома й без перебільшення знакова подія не тільки у Вашому особистому, професійному житті, але й новий етап поступу й зростання великого колективу медиків, науковців Інституту.
Нехай у всіх починаннях Вас  супроводжує удача, розуміння та  підтримка колег і однодумців.
І хай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити справі свого життя і людям!