Асоціація хірургів Одеської області висловлює глибокі співчуття з приводу смерті Фоміна П.Д.


Червень, 25, 2020
 

Всі хірурги Одеси і Одеської області глибоко сумують з приводу смерті Великого хірурга України, доктора медичних наук, професора, академіка АМН і АН України Фоміна Петра Дмитровича. Петро Дмитрович був людиною великої душі і надзвичайного таланту. Він багато зробив для хірургів Одещини щодо навчання, організації хірургічної допомоги і людського співчуття. Одним з найважливіших досягнень в житті академіка Фоміна Петра Дмитровича було створення спеціалізованих центрів з надання допомоги хворих з шлунково-кишковими кровотечами.

540f4f6b5e650Без названия

Його наукові розробки широко впроваджені в багатьох лікувальних установах Одеси та Одеської області, а також в спеціалізованому центрі з лікування шлунково-кишкових кровотеч, що дозволило врятувати життя десяткам тисяч хворих.

Професор Фомін Петро Дмитрович завжди домагався не просто хороших результатів хірургічної діяльності, а високого академізму в навчанні молодих хірургів і діяльності зрілих хірургів, які працюють як в районних лікарнях, так і в університетських клініках. Вічна пам’ять великому хірургу і вченому.

Хірурги Одеси і Одеської області будуть пам’ятати Петра Дмитровича Фоміна, як великого реформатора хірургії.

Голова асоціації хірургів Одеської області: д.мед.н., професор Грубник Володимир Володимирович.

Секретар асоціації: к.мед.н. Парфентьєв Роман Сергійович.